Wisłoka Niegłowice - Dębowczanka Dębowiec (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Wisłoka Niegłowice - Dębowczanka Dębowiec rozegranego w ramach 18. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Wisłoka Niegłowice - Dębowczanka Dębowiec, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Wisłoka Niegłowice vs. Dębowczanka Dębowiec, informacje o pozostałych meczach 18. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.

18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III
2016-05-01, godz. 11:00

Wisłoka Niegłowice

6

Dębowczanka Dębowiec

2
20'

Jerzy Chrząszcz

1 - 0

24'

1 - 1

Wojciech Zima

24'

Marcin Kutyna

26'
30'

Jerzy Chmiel

2 - 1

33'

Michał Kwliosz

33'

Tomasz Wróżek

3 - 1

3 - 2

Artur Mastaj

37'

39'
52'

Łukasz Nawracaj

4 - 2

Łukasz Pierzowicz

67'
74'

Tomasz Nawracaj

5 - 2

86'

Szymon Baran

6 - 2

Krosno > Klasa B, gr. III: Wisłoka Niegłowice - Dębowczanka Dębowiec (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-10-13 Wisłoka Niegłowice 3 - 0 Dębowczanka Dębowiec Krosno > Klasa B, gr. III
2019-06-16 Dębowczanka Dębowiec 1 - 2 Wisłoka Niegłowice Krosno > Klasa B, gr. III

14 Nowy Dwór Makowiska 26 12 2 6 18 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka