Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Niegłowice (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Niegłowice rozegranego w ramach 6. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Niegłowice, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Zorza Łęki Dukielskie vs. Wisłoka Niegłowice, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.

6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III
2015-09-13, godz. 16:30

Zorza Łęki Dukielskie

4

Wisłoka Niegłowice

1
2'

Kamil Kos

1 - 0

21'

Kacper Ryczak

2 - 0

Daniel Krzanowski

25'

Eryk Kołeczek

27'
28'

Jarosław Musialik

3 - 0

47'

Tomasz Krężałek

50'

52'

Kamil Kamiński

Jakub Pankiewicz

77'
78'

Dawid Krzepkowski

4 - 0

4 - 1

Kamil Konieczny

87'
90+'

Kamil Kos

Krosno > Klasa B, gr. III: Zorza Łęki Dukielskie - Wisłoka Niegłowice (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-16 Wisłoka Niegłowice 1 - 6 Zorza Łęki Dukielskie Krosno > Klasa B, gr. III
2023-05-03 Zorza Łęki Dukielskie 3 - 1 Wisłoka Niegłowice Krosno > Klasa B, gr. III

14 Nowy Dwór Makowiska 26 12 2 6 18 31 89 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka