Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce rozegranego w ramach 25. kolejki - II liga wschodnia. Informacje meczowe, kiedy mecz Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Stal Stalowa Wola vs. Pogoń Siedlce, informacje o pozostałych meczach 25. kolejki - II liga wschodnia oraz aktualną tabelę rozgrywek.

25. kolejka - II liga wschodnia
2012-04-14, godz. 16:37

Stal Stalowa Wola

2

Pogoń Siedlce

0

Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, Czarny, Radawiec, Kachniarz, Białek, Skórski, Horajecki, Cebula, Gęśla

Rezerwa: Wołoszyn, Fabianowski, Getinger, Lewandowski, Widz, Kocój

Pogoń: Kozaczyński - Dadacz, Rodak, Krystosiak, Guzek, Kwiatkowski, Dziubiński, Czerkas, Steć, Kosmalski, Kosim

Rezerwa: Nerek, Demaniuk, Dziewulski, Lendzion, Marczak, Mudent, Paczkowski

Sedziuje: Michał Woś z Zamościa

Początek spotkania o godzinie 16:35

Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem - obserwator PZPN zgłosił zastrzeżenia dotyczące ustawienia dźwigu budowlanego, którego ramię ustawione jest nad stadionem

Adam Czerkas

8'

13 min - groźna akcja Stali. Strzelał Radawiec, jednak bramkarz gości wybił piłkę na rzut rożny

16 min - świetne zagranie Radawca z głębi pola, jednak Białek nie trafia w piłkę

20 min - z 16 metra uderza Kosik, jednak zbyt słabo i Dydo łapie piłkę

27'

27 min - Demusiak faulował w polu karnym Kosmalskiego, za co arbiter dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Czerkas, jednak Dydo kapitalnie broni!!

39 min - po dośrodkowaniu Białka w pole karne Pogoni z rzutu wolnego zakotłowało się, jednak piłke wybili siedleccy obrońcy

45 min - ostatnia akcja I połowy. Białek w polu karnym uderza z ostrego kąta. Piłka minęła dalszy słupek bramki, jednak nikt nie domykał akcji...

Robert Kwiatkowski

47'
48'

Michał Kachniarz

1 - 0

48 min - Gęśla dostał znakomite podanie ze środka pola, minął obrońcę i podał wzdłuż bramki. Całą akcję skutecznie zamknął Kachniarz!

Dziewulski za Kosima

52'

55 min - Gęśla z dystansu - na róg wybija golkiper Pogoni

57'

Michał Skórski

60 min - rozmontowana obrona Stalówki - Dziewulski po prostopadłym podaniu wychodzi sam na sam z Dydą, jednak bramkarz Stali broni instynktownie nogami

63 min - Kopia akcji po której padł gol. tym razem dogrywał Radawiec, jednak Kachniarz fatalnie przestrzelił

Grzegorz Krystosiak

64'
67'

Getinger za Gęśle

Paczkowski za Dziubińskiego

69'
73'

Wojciech Białek

2 - 0

74'

Widz za Radawca

Mudent za Czerkasa

78'
80'

Fabianowski za Białka

Dariusz Dadacz

87'
88'

90+'
90+'

Kocoj za Horajeckiego

II liga: Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce (historia bezpośrednich spotkań)

18 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka