Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów rozegranego w ramach 23. kolejki - II liga wschodnia. Informacje meczowe, kiedy mecz Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Stal Stalowa Wola vs. Stal Rzeszów, informacje o pozostałych meczach 23. kolejki - II liga wschodnia oraz aktualną tabelę rozgrywek.

23. kolejka - II liga wschodnia
2012-03-31, godz. 16:00

Stal Stalowa Wola

1

Stal Rzeszów

0

Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Żmuda, Czarny, Kachniarz - Piątkowski, Horajecki, Cebula, Getinger - Białek, Radawiec

Rezerwowi: Wołoszyn, Komada, Fabianowski, Lewandowski, Widz, Kocój

Stal Rzeszów: Wietecha - Solecki, Duda, Przybyszewski, Klepczarek - D. Jędryas, Krzysztoń, Nakrosius, Persona - Prokić, Stachyra

Rezerwowi: Lewandowski, Konrad Hus, Florian, Margol, Jakubowski, Rzeźnik, M. Górecki

Sędziuje: Artur Mital z Ciechanowa

3'

Michał Czarny

1 - 0

Michał Czarny zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Daniela Radawca

5 min - pierwsza groźna akcja rzeszowian. Dośrodkowanie wzdłuż bramki gospodarzy wybija Cebula

5 min - Stachyra uderza z pola karnego, jednak w boczną siatke

11 min - mogło być 2-0! Białek dostał piłkę z głębi pola, uderza z linii pola karnego jednak świetnie interweniuje Wietecha. Dobitkę Kachniarza blokują obrońcy gości.

13 min - Cebula uderza z ostrego kąta - piłka nieznacznie mija słupek bramki gości

18 min - ostrzeliwana bramka rzeszowskiej Stali, jednak za każdym razem pewnie broni Wietecha. Od kilku minut goście nie mogą stworzyć sobie składnej akcji

22 min - dobry fragment gry w wykonaniu rzeszowian, który zaprocentował w postaci rzutu wolnego. Dośrodkowanie w aut wybija Żmuda

23 min - fatalny błąd rzeszowskiej defensywy! Solecki "machnął się" z piłką, a podanie Getingera na gola mógł zamienić Białek. Uderza jednak na siłę, bardzo niecelnie.

32 min - tempo gry nieco spadło, wszystko za sprawą rzęsistego deszczu który pada w Stalowej Woli od około 10 minut

Kamil Stachyra

33'

35 min - groźne dośrodkowanie Getingera odbija się od śliskiej murawy, jednak czujny Wietecha łapie futbolówkę

44 min - Białek uderza z rzutu wolnego z około 30 metrów - pewnie broni Wietecha

Sędzia dolicza 1 minutę

Margol za Nakrosiusa

46'

47 min - niepilnowany Piątkowski przed polem karnym zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału

50 min - z 17 metrów uderza Białek, minimalnie obok słupka

Tomasz Persona

55'

Jakubowski za Jędryasa

55'

64 min - kolejne świetne podanie Piątkowskiego, tym razem do Białka. Strzał tego ostatniego broni Wietecha

Górecki za Prokicia

65'

69 min - Horajecki zagrywa prostopadle do Białka, jednak piłka na mokrej murawie dostaje poślizgu i szybciej do niej dochodzi Wietecha

73 min - kolejna groźna akcja Stalówki. Tym razem Getinger uderza minimalnie obok słupka

75'

Jarosław Piątkowski

76 min - napastnik Stalówki Białek pudłuje po raz kolejny, tym razem podawał Piątkowski

76'

Widz za Piątkowskiego

Sebastian Przybyszewski

77'

Rzeźnik za Jakubowskiego

80'

Piotr Klepczarek

83'
84'

Fabianowski za Białka

88'

Bartosz Horajecki

90'

Komada za Getingera

Doliczone 3 minuty

II liga: Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów (historia bezpośrednich spotkań)

18 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka