Kantor Turbia - Limanovia Limanowa (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LZS Turbia - Limanovia Limanowa rozegranego w ramach . Informacje meczowe, kiedy mecz LZS Turbia - Limanovia Limanowa, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LZS Turbia vs. Limanovia Limanowa, informacje o pozostałych meczach oraz aktualną tabelę rozgrywek.

2011-08-03, godz. 17:00

LZS Turbia

0

Limanovia Limanowa

4

Turbia: Furtak - Maciorowski, Dziedzic, Słowik, Olko - Łuc, Kapica, Serafin, Kobylarz - Juda, Sojecki

w rezerwie: Piwowar, Partyka, Stępień, Zalewski, Torba. Trener: Bogusław Szopa

Limanovia: Pyskaty - Kulewicz, Banaszkiewicz, Prokop, Kępa - Chlipała, Kiwacki, Ślazyk, Wańczyk - Basta, Gadzina.

w rezerwie: Sotnicki, Ruchalowski, Waksmundzki, Florek, Podstolak, Miśkowiec. Trener: Marian Tajduś

Sędziuje: Robert Podlecki z Lublina

17.02 - początek meczu. Na stadionie jest grupa ok 20 kibiców z Limanowej.

W 13. minucie spotkania rzut wolny dla Kantoru. Z 18 metrów uderza Olko ale zbyt lekko

W 18. minucie doskonałą okazję mieli goście. Z ostrego kąta uderzał Maciej Smarzyk, ale piłka przeszła obok słupka

W 23. minucie kolejka okazja dla Limanovii. Tym razem strzał z piątego metra obronił Furtak

W 25. minucie uderzał Juda, ale wysoko nad poprzeczką. Dośrodkowywał Dziedzic

0 - 1

Prokop Artur

28'

Piękne uderzenie z rzutu wolnego Artura Prokopa. Strzał z 30 metrów odbił się od muru i zdezorientowany Furtak skapitulował

35. min - kilka okazji z rzędu mieli piłkarze gospodarzy, ale oprócz rzutu rożnego nic z tego nie wynikło

43'

Olko Grzegorz

Kulewicz Radosław

48'

W 60. minucie bardzo bliski Basta - uderzenie z lewej strony mija jednak długi słupek

62'

Partyka za Kapicę

W 66. minucie Paweł Kępa minimalnie obok bramki z rzutu wolnego

68'

Dziedzic Łukasz

Waksmundzki za Chlipałę

70'

W 71. minucie Dziedzic uderza z rzutu wolnego. Piłka po koźle, ale pewnie broni bramkarz gości

Skiba za Gadzinę

74'

0 - 2

Skiba Artur

75'

Kontra gości. Waksmundzki zagrywa piłkę do przodu, a wprowadzony chwilę wcześniej Artur Skiba mija bramkarza i umieszcza piłkę w siatce strzałem z ostrego kąta

W 77. minucie kolejna kontra gości i Limanovia trafia w słupek

83'

Kobylarz Kamil

0 - 3

Waksmundzki Rafał

84'

Kolejny rezerwowy wpisuje się na listę strzelców. Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i to się zemściło

Miśkowiak wchodzi, ale nie dopatrzyliśmy za kogo :)

88'

0 - 4

Kiwacki Szymon

90'

Szymon Kiwacki uderzał z rzutu wolne z ok. 18 metrów, ale prosto w mur. Ten sam zawodnik jednak dobiegł do piłki i kąśliwym strzałem w lewy róg umieszcza piłkę w siatce

Puchar Polski: Kantor Turbia - Limanovia Limanowa (historia bezpośrednich spotkań)

19 Limanovia Limanowa 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka