Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko rozegranego w ramach 1. kolejki - II liga wschodnia. Informacje meczowe, kiedy mecz Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Stal Stalowa Wola vs. Okocimski Brzesko, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - II liga wschodnia oraz aktualną tabelę rozgrywek.

1. kolejka - II liga wschodnia
2011-07-23, godz. 17:00

Stal Stalowa Wola

0

Okocimski Brzesko

0

Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, Turczyn, Walaszczyk, Piątkowski, Horajecki, Białek, Lewandowski, Byrski, Skórski. Rezerwa: Ciołek, Wieprzęć, Fabianowski, Majowicz, Mistrzyk.

Okocimski: Mieczkowski - Wawryka, Jacek, Urbański, Pawłowicz, Dynarek, Wojcieszyński, Oświęcimka, Litwniuk, Trznadel, Ogar. Rezerwa: Palej, Krzak, Cegliński, Szymonik, Pyciak, Darmochwał.

Spotkanie poprowadzi Sławomir Pipczyński z Mazowieckiego ZPN

Przez pierwszy kwadrans na boisku w Stalowej Woli nie wiele się dzieje. Dużo chaosu w grze obydwu zespołów, dużo walki w środku pola.

W 18. minucie pierwszą groźną akcję przeprowadzili piłkarze Okocimskiego. Dydo niepewnie wyszedł do piłki i Stal przed utratą bramki uratowali obrońcy.

Minęła 30. minuta meczu - Okocimski zaczyna przeważać...

W 36. minucie Stal przeprowadziła najgroźniejszą jak do tej pory akcję. Dośrodkowywał Kamil Walaszczyk, a głową uderzał Wojciech Białek. Piłkę na róg wybili obrońcy Okocimskiego.

43'

Tomasz Lewandowski

Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko bez bramek do przerwy

18.01 - początek drugiej połowy

54'

Fabianowski za Turczyna

W 55. minucie wyborną sytuację miał Okocimski. W sytuacji sam na sam znalazł się Wojcieszyński jednak fatalnie spudłował.

Mateusz Pawłowicz

58'

Mateusz Urbański

58'

Michał Oświęcimka

62'

Druga połowa znacznie żywsza, gra nieco się zaostrzyła i obydwa zespoły grają dużo bardziej walecznie!

64'

Jarosław Piątkowski

W 65. minucie ładnie uderzał Wojciech Białej - piłkę z dużym trudem na rzut rożny wybił Mieczkowski.

W 66. minucie Kamil Walaszczyk trafia w poprzeczkę. Były zawodnik Resovii uderzył z ostrego kąta - piłka stempluje bramkę Okocimskiego i wychodzi w pole

Darmochwał za Wojcieszyńskiego

69'

Pyciak za Oświęcimkę

73'

Tomasz Ogar

78'
79'

Michał Skórski

Krzak za Trznadela

82'

W 83. minucie Walasek minimalnie obok słupka!

90+'

Przemysław Żmuda

II liga: Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko (historia bezpośrednich spotkań)

18 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka