Analiza - vs.

Więcej o klubach:


1970-01-01, godz. 01:00

?

?

Statystyki dla Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Gorzyce 34 95 31 2 1 138 25 113
2 Sokół Sokolniki 33 81 27 0 6 139 41 98
3 Czuwaj Przemyśl 30 80 26 2 2 101 22 79
4 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 79 25 4 1 92 24 68
5 Resovia 34 77 23 8 3 61 22 39
6 Sokół Kamień 33 77 25 2 6 104 44 60
7 Siarka II Tarnobrzeg 29 76 25 1 3 144 17 127
8 Łęk Ostrów 30 76 24 4 2 103 24 79
9 LZS Jadachy 28 75 24 3 1 115 26 89
10 Przełom Besko 30 74 24 2 4 87 33 54
11 Sokół Sieniawa 32 74 22 8 2 72 24 48
12 Czarni Pawłosiów 30 73 23 4 3 122 28 94
13 Legia Warszawa CLJ 30 72 21 9 0 79 24 55
14 Lechia Sędziszów Małopolski 30 71 22 5 3 92 29 63
15 Motor Lublin 34 71 22 5 7 70 29 41
16 LKS Babicha 26 70 23 1 2 96 26 70
17 KS Jarocin 26 70 23 1 2 87 20 67
18 LKS Brzyska Wola 29 70 22 4 3 88 31 57
19 Legia Warszawa 37 70 22 4 11 54 35 19
20 Tempo Nienaszów 26 67 22 1 3 85 33 52
21 Jagiellonia Białystok 37 67 20 7 10 55 41 14
22 Transdźwig Stale 29 66 20 6 3 105 29 76
23 LKS Podleszany 26 66 21 3 2 107 33 74
24 Victoria Czermin 30 66 20 6 4 104 30 74
25 Płomień Zagorzyce 26 66 22 0 4 99 31 68
26 Cracovia CLJ 29 66 19 9 1 75 23 52
27 KS Sarzyna 29 66 21 3 5 89 45 44
28 Stal II Stalowa Wola 34 65 21 2 11 128 66 62
29 Błękitni Grzęska 26 65 21 2 3 87 33 54
30 Partyzant Targowiska 30 65 21 2 7 59 35 24
31 GKS 1962 Jastrzębie 34 65 20 5 9 54 30 24
32 ŁKS Łódź 34 65 18 11 5 47 23 24
33 Włókniarz Rakszawa 26 64 20 4 2 73 26 47
34 Retman Ulanów 29 64 19 7 3 71 32 39
35 Kotwica Korczyna 30 64 21 1 8 68 39 29
36 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 64 18 10 6 50 31 19
37 Błyskawica Rożniatów 22 63 21 0 1 101 25 76
38 Wisan Skopanie 29 63 20 3 6 81 36 45
39 Miedź Legnica 34 63 17 12 5 53 27 26
40 Sanna Zaklików 25 62 20 2 3 96 19 77
41 LKS Głowaczowa 25 62 20 2 3 71 23 48
42 SOKiS Chorzelów 27 62 20 2 5 81 37 44
43 Wiraż Chłopice 30 62 20 2 8 70 37 33
44 Chełmianka Chełm 34 62 18 8 8 56 29 27
45 Warta Poznań 34 62 18 8 8 43 24 19
46 Plantator Nienadówka 22 61 20 1 1 73 23 50
47 Orzeł Przeworsk 30 61 16 13 1 64 18 46
48 Izolator Boguchwała 32 61 19 4 9 83 40 43
49 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
50 Victoria Giedlarowa 26 60 19 3 4 66 15 51
51 San Wierzawice 26 60 19 3 4 75 26 49
52 Jawor Krzemienica 24 60 19 3 2 71 26 45
53 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
54 Korona Majdan Królewski 28 60 19 3 6 79 44 35
55 Gwiazda Wielkie Oczy 26 60 19 3 4 57 22 35
56 ŁKS Łowisko 29 60 18 6 5 72 41 31
57 Górnik Zabrze 37 60 16 12 9 68 54 14
58 Lech Poznań 37 60 16 12 9 53 33 20
59 Piast Nowa Wieś 22 59 19 2 1 100 16 84
60 Victoria Ocieka 26 59 19 2 5 91 32 59
61 Gacovia Gać 22 59 19 2 1 82 25 57
62 Alabaster Łopuszka Wielka 26 59 19 2 5 69 34 35
63 Motor Lublin CLJ 30 59 17 8 5 58 25 33
64 KS Zaczernie 26 59 18 5 3 59 30 29
65 GKS Orły 30 59 18 5 7 61 40 21
66 Zagłębie Sosnowiec 34 58 17 7 10 46 32 14
67 Tęcza Zręcin 20 57 19 0 1 96 12 84
68 San Rozwadów 26 57 19 0 7 83 25 58
69 Sparta Osobnica 22 57 18 3 1 71 14 57
70 Piłkarskie Nadzieje Mielec 28 57 17 6 5 82 35 47
71 Czarni Trześń 28 57 17 6 5 74 30 44
72 Zamczysko Odrzykoń 26 57 18 3 5 65 31 34
73 Bukowa Jastkowice 33 57 18 3 12 90 62 28
74 Garbarnia Kraków 34 57 16 9 9 48 35 13
75 Wisła Płock 37 57 17 6 14 53 45 8
76 LKS Wola Dalsza 22 56 18 2 2 77 17 60
77 LZS Krzątka 24 56 18 2 4 83 25 58
78 LKS Trzebownisko 26 56 17 5 4 81 32 49
79 Wisłoka Dębica 32 56 15 11 6 51 21 30
80 Polonia Przemyśl 32 56 17 5 10 65 43 22
81 Podhale Nowy Targ 34 56 16 8 10 59 43 16
82 Korona Kielce CLJ 30 56 17 5 8 58 42 16
83 Chojniczanka Chojnice 34 56 16 8 10 48 33 15
84 Czardasz Osiek Jasielski 22 55 18 1 3 76 17 59
85 Graniczni Krowica 26 55 17 4 5 82 31 51
86 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 55 17 4 5 80 38 42
87 Victoria Kidałowice 30 55 17 4 9 74 39 35
88 PKS UNUM Babice 26 55 17 4 5 70 36 34
89 Stal Rzeszów 34 55 16 7 11 56 40 16
90 Radomiak Radom 34 55 15 10 9 52 37 15
91 Wólczanka Wólka Pełkińska 34 55 16 7 11 56 42 14
92 Wisła Kraków 37 55 15 10 12 51 42 9
93 GKS Tychy 34 55 16 7 11 41 40 1
94 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 54 17 3 5 78 34 44
95 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 54 16 6 4 66 28 38
96 KS Węgierka 30 54 17 3 10 84 49 35
97 LZS Ździary 34 54 17 3 14 82 49 33
98 KS Zarzecze 26 54 17 3 6 61 29 32
99 Czarni Czudec 26 54 16 6 4 67 42 25
100 LKS Skołoszów 30 54 15 9 6 52 32 20
101 Stal II Mielec 30 54 17 3 10 63 47 16
102 Pogoń Leżajsk 34 54 16 6 12 62 51 11
103 GKS Katowice 34 54 16 6 12 44 34 10
104 LKS Czeluśnica 26 53 17 2 7 95 34 61
105 Stal Łańcut 26 53 15 8 3 71 27 44
106 LKS Łopuchowa 26 53 17 2 7 80 40 40
107 LKS Zasów-Mokre 25 53 17 2 6 71 39 32
108 Wisłoka II Dębica 25 53 17 2 6 70 27 43
109 Start Rymanów 30 53 17 2 11 70 47 23
110 Wisłok Sieniawa 23 53 17 2 4 45 23 22
111 Rzemieślnik Pilzno 32 53 14 11 7 66 49 17
112 Beskid Posada Górna 22 52 17 1 4 82 24 58
113 Fort Jaksmanice 22 52 17 1 4 66 22 44
114 Zorza Trzeboś 22 52 17 1 4 73 31 42
115 WKS Kurzyna 26 52 17 1 8 69 31 38
116 Wisłok Czarna 26 52 16 4 6 70 33 37
117 Juventus Poraż 22 52 16 4 2 68 33 35
118 Pogórze Dubiecko 30 52 16 4 10 82 58 24
119 Jagiellonia Białystok CLJ 29 52 16 4 9 61 39 22
120 MKS Kańczuga 30 52 14 10 6 58 37 21
121 Wisła Kraków CLJ 30 52 16 4 10 40 32 8
122 Progres Kraków CLJ 30 52 16 4 10 55 39 16
123 Zagłębie Lubin 37 52 13 13 11 45 42 3
124 Wigry Suwałki 34 52 15 7 12 40 37 3
125 San Kłyżów 33 52 15 7 11 71 81 -10
126 Tempo Cmolas 22 51 16 3 3 79 16 63
127 Orzeł Faliszówka 26 51 15 6 5 63 32 31
128 LKS Łęki Górne 25 51 15 6 4 53 24 29
129 KS Łukowa 26 51 16 3 7 64 37 27
130 Sanoczanka Święte 30 51 13 12 5 67 41 26
131 Wiśnia Trzciana 26 51 17 0 9 68 47 21
132 KS Wiązownica 32 51 14 9 9 61 40 21
133 Czarni Jasło 29 51 16 3 10 53 39 14
134 Raków Częstochowa 34 51 14 9 11 50 40 10
135 Stal Mielec 34 51 14 9 11 51 46 5
136 Żurawianka Żurawica 22 50 16 2 4 82 26 56
137 LKS Płowce Stróże Małe 22 50 16 2 4 81 25 56
138 Łęg Łowce 20 50 16 2 2 76 22 54
139 Remix Niebieszczany 22 50 16 2 4 84 32 52
140 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 50 15 5 10 62 49 13
141 Victoria Pakoszówka 26 50 16 2 8 49 38 11
142 Stal Nowa Dęba 34 50 16 2 16 83 79 4
143 Olimpia Elbląg 34 50 14 8 12 43 42 1
144 Śląsk Wrocław 37 50 13 11 13 50 54 -4
145 Cracovia 37 50 13 11 13 51 52 -1
146 Hetman Laszki 20 49 15 4 1 91 9 82
147 Start Borek Stary 20 49 16 1 3 77 17 60
148 Arka Albigowa 24 49 15 4 5 74 37 37
149 Zacisze Trześń 22 49 16 1 5 69 33 36
150 Zryw Młodów 26 49 15 4 7 71 38 33
151 Rzemieślnik Strażów 24 49 16 1 7 68 38 30
152 Czarni Kraczkowa 23 49 16 1 6 60 34 26
153 Cresovia Krzeczowice 26 49 15 4 7 62 41 21
154 Start Pruchnik 30 49 14 7 9 54 37 17
155 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
156 Kamieniarz Golemki 30 49 15 4 11 75 69 6
157 Błękitni Pełkinie 30 49 15 4 11 74 68 6
158 Inter Gnojnica 26 49 16 1 9 62 56 6
159 Iskra Przysietnica 30 49 15 4 11 46 45 1
160 Korona Kielce 37 49 12 13 12 49 54 -5
161 Wiślanie Jaśkowice 34 48 13 9 12 52 56 -4
162 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 23 48 15 3 5 90 38 52
163 Iskra Cieszacin Wielki 20 48 15 3 2 66 25 41
164 Bukowianka Bukowsko 26 48 15 3 8 78 46 32
165 Czarni Oleszyce 26 48 15 3 8 70 38 32
166 Promyk Urzejowice 26 48 15 3 8 57 30 27
167 Wisłoka Borowa 26 48 15 3 8 62 38 24
168 Bizon Medyka 30 48 15 3 12 69 54 15
169 Złotniczanka Złotniki 28 48 14 6 8 70 59 11
170 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
171 Wisłok Wiśniowa 32 48 13 9 10 46 42 4
172 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
173 LKS Kombornia 20 47 15 2 3 93 23 70
174 Huragan Jasionka 20 47 14 5 1 55 15 40
175 LZS Wola Rzeczycka 26 47 14 5 7 81 43 38
176 Gwiazda Maćkowice 22 47 15 2 5 59 25 34
177 Progres Kawęczyn 26 47 15 2 9 67 44 23
178 LKS Tarnawa 30 47 14 5 11 64 56 8
179 Siarka Tarnobrzeg 34 47 14 5 15 49 49 0
180 Igloopol Dębica 32 47 11 14 7 46 46 0
181 LKS Pisarowce 32 47 13 8 11 48 43 5
182 KS Szówsko 20 46 14 4 2 75 19 56
183 ŁKS Łukawiec 22 46 15 1 6 86 31 55
184 LKS Izdebki 22 46 14 4 4 70 24 46
185 Wisełka Siennów 22 46 14 4 4 65 30 35
186 Sprint Żarówka 26 46 15 1 10 69 48 21
187 Orzeł Biedaczów 26 46 14 4 8 45 32 13
188 Grabniak Hucisko 26 46 14 4 8 66 45 21
189 Szarotka Nowosielce 26 46 13 7 6 50 31 19
190 LKS Lubatówka 24 46 14 4 6 54 42 12
191 LKS Jasionka 26 46 14 4 8 62 51 11
192 GKS Bełchatów 34 46 12 10 12 50 43 7
193 Ekoball Stal Sanok 32 46 12 10 10 39 33 6
194 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 46 11 13 10 37 37 0
195 Chrobry Głogów 34 46 12 10 12 46 47 -1
196 Orlęta Radzyń Podlaski 34 46 12 10 12 45 47 -2
197 Wiar Huwniki 30 46 14 4 12 52 56 -4
198 Gryf Wejherowo 34 46 12 10 12 42 46 -4
199 Tajfun Łubno Szlacheckie 20 45 14 3 3 64 19 45
200 Płomień Trześń 24 45 13 6 5 73 29 44
201 Górnik Grabownica Starzeńska 22 45 14 3 5 71 32 39
202 Tęcza Jankowice 20 45 14 3 3 72 36 36
203 LZS Żabno 24 45 13 6 5 70 38 32
204 Szarotka Rogóżno 26 45 14 3 9 65 37 28
205 Florian Ostrowy Tuszowskie 21 45 14 3 4 58 34 24
206 Start Lisie Jamy 26 45 14 3 9 68 47 21
207 San Gorzyce 26 45 14 3 9 56 36 20
208 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
209 LKS Odrzechowa 22 45 13 6 3 48 29 19
210 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
211 Azalia Brzóza Królewska 29 45 14 3 12 62 64 -2
212 Odra Opole 34 45 12 9 13 37 43 -6
213 Pogoń Szczecin 37 45 12 9 16 46 54 -8
214 Liwocz Brzyska 22 44 13 5 4 73 28 45
215 Szkło Młyny 20 44 14 2 4 72 29 43
216 Start Brzóza Stadnicka 26 44 13 5 8 64 36 28
217 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
218 UKS SMS Łódź 29 44 14 2 13 52 40 12
219 Cisy Jabłonica Polska 24 44 13 5 6 49 37 12
220 Orzeł Lubla 26 44 14 2 10 67 57 10
221 Tatyna Dylągówka 26 44 13 5 8 52 42 10
222 Stal Stalowa Wola 34 44 11 11 12 44 39 5
223 Huragan Gniewczyna 30 44 13 5 12 49 55 -6
224 MKS Radymno 30 44 12 8 10 51 48 3
225 Puszcza Niepołomice 34 44 11 11 12 38 38 0
226 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
227 Rozwój Katowice 34 44 12 8 14 36 44 -8
228 ROW Rybnik 34 44 12 8 14 49 57 -8
229 Czerwoni Cewków 16 43 14 1 1 83 15 68
230 Staroniwa Rzeszów 22 43 13 4 5 82 31 51
231 Zimowit Rzeszów 20 43 14 1 5 61 28 33
232 Jasiołka Świerzowa 20 43 14 1 5 56 24 32
233 Palkovia Palikówka 22 43 14 1 7 59 29 30
234 Piast Nowosielce 22 43 14 1 7 67 38 29
235 KS Przybyszówka Rzeszów 26 43 11 10 5 57 30 27
236 Marmury Przyłęk 22 43 13 4 5 59 33 26
237 MKS Polonia Warszawa CLJ 30 43 12 7 11 58 40 18
238 Brzozovia Brzozów 23 43 12 7 4 35 19 16
239 Borowiec Straszęcin 25 43 13 4 8 49 38 11
240 Zorza Łęki Dukielskie 26 43 13 4 9 54 49 5
241 Arka Gdynia 37 43 11 10 16 46 48 -2
242 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 30 43 13 4 13 68 81 -13
243 Delin Munina 30 43 13 4 13 50 66 -16
244 Wietlin 30 43 13 4 13 60 82 -22
245 Wesoła Zadąbrowie 22 42 13 3 6 71 33 38
246 LZS Mała 16 42 14 0 2 62 31 31
247 Strażak Lubzina 26 42 13 3 10 66 47 19
248 LKS Trześniów 22 42 13 3 6 51 34 17
249 Nafta Jedlicze 30 42 12 6 12 59 49 10
250 Huragan Zdziechowice 26 42 12 6 8 56 46 10
251 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 42 11 9 10 41 32 9
252 Tanew Wólka Tanewska 30 42 12 6 12 63 64 -1
253 Znicz Pruszków 34 42 11 9 14 44 48 -4
254 Olchovia Olchowa 30 42 13 3 14 63 70 -7
255 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
256 Avia Świdnik 34 41 10 11 13 55 49 6
257 San Nozdrzec 22 41 13 2 7 74 37 37
258 Iskra Sobów Tarnobrzeg 24 41 12 5 7 76 40 36
259 Dąb Kosina 22 41 12 5 5 67 34 33
260 Czarni Sójkowa 26 41 12 5 9 65 41 24
261 Rudnianka Rudna Wielka 22 41 13 2 7 53 29 24
262 Motor Grochowce 30 41 10 11 9 51 36 15
263 Junior Zakrzów 24 41 12 5 7 49 35 14
264 Orzeł Harta 24 41 13 2 9 55 43 12
265 LZS Tarnowska Wola 24 41 12 5 7 52 41 11
266 JKS Jasionów 22 41 13 2 7 61 57 4
267 Rzędzian Rzędzianowice 26 41 13 2 11 64 61 3
268 Dromader Chrząstów 27 41 11 8 8 66 66 0
269 LKS Batycze 30 41 11 8 11 52 54 -2
270 Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 35 39 -4
271 Atut Podborze 28 41 12 5 11 62 67 -5
272 Błękitni Jasienica Rosielna 20 40 12 4 4 65 33 32
273 Victoria Niebocko 22 40 12 4 6 58 30 28
274 Unia Fredropol 22 40 12 4 6 58 39 19
275 LKS Niziny 22 40 12 4 6 48 31 17
276 OKS Sobniów Jasło 26 40 12 4 10 57 46 11
277 Smoczanka Mielec 28 40 13 1 14 67 58 9
278 LZS Turbia 26 40 13 1 12 71 66 5
279 Jeziorak Chwałowice 29 40 12 4 13 55 51 4
280 LKS Hucina 28 40 12 4 12 60 58 2
281 LKS Nagoszyn 25 40 13 1 11 54 52 2
282 Pogórze Husów 24 40 12 4 8 56 55 1
283 Olimpia Pysznica 33 40 12 4 17 86 87 -1
284 Korona Tuchla 30 40 10 10 10 48 54 -6
285 KS Wola Baranowska 29 40 12 4 13 44 50 -6
286 Bytovia Bytów 34 40 10 10 14 36 45 -9
287 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
288 Novi Nosówka 20 39 12 3 5 68 34 34
289 Sanovia Lesko 26 39 11 6 9 74 46 28
290 Orzeł Rudnik 26 39 11 6 9 64 45 19
291 Strażak Sośnica 30 39 11 6 13 74 57 17
292 Lotniarz Bezmiechowa 26 39 11 6 9 65 48 17
293 Zdrój Horyniec 25 39 13 0 12 63 54 9
294 Advit Łętownia 26 39 12 3 11 60 51 9
295 Bieszczady Jankowce 22 39 11 6 5 59 51 8
296 Pionier Średnia Wieś 22 39 12 3 7 52 36 16
297 Czarnovia Czarna 25 39 10 9 6 47 39 8
298 Burza Rogi 24 39 12 3 9 45 37 8
299 Przełęcz Dukla 30 39 12 3 15 57 52 5
300 Stomil Olsztyn 34 39 12 4 18 39 50 -11
301 Lechia Gdańsk 37 39 9 13 15 46 58 -12
302 KS Żupawa 30 39 12 3 15 60 74 -14
303 MKS Kluczbork 34 39 9 12 13 37 51 -14
304 Orzeł Torki 30 39 12 3 15 48 67 -19
305 San Hureczko 30 39 10 9 11 40 60 -20
306 LKS Golcowa 22 38 12 2 8 62 47 15
307 LKS Milcza 22 38 11 5 6 60 46 14
308 LKS Brzezówka 20 38 12 2 6 57 47 10
309 Szarotka Uherce 25 38 11 5 9 56 47 9
310 LKS Tarnawka 24 38 11 5 8 45 45 0
311 Markiewicza Krosno 29 38 11 5 13 42 43 -1
312 Kolorado Wola Chorzelowska 30 38 11 5 14 68 73 -5
313 Pogoń Siedlce 34 38 9 11 14 42 50 -8
314 Płomień Morawsko 30 38 10 8 12 49 58 -9
315 Fenix Leszno 30 38 10 8 12 48 57 -9
316 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
317 Rotunda Krzeszów 34 38 10 8 16 71 111 -40
318 Wisznia Nienowice 20 37 12 1 7 66 30 36
319 Dragon Nowy Glinik 22 37 11 4 7 49 33 16
320 Sitowianka Budy Łańcuckie 22 37 11 4 7 50 38 12
321 Sokół Hucisko 29 37 9 10 10 47 39 8
322 Juwenia Cieszanów 26 37 10 7 9 42 44 -2
323 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 37 11 4 15 44 49 -5
324 Zorza Zarzecze 30 37 9 10 11 39 42 -3
325 LZS Kotowa Wola 26 37 12 1 13 63 71 -8
326 Piast Gliwice 37 37 8 13 16 40 48 -8
327 Sokół Nisko 32 37 11 4 17 42 51 -9
328 Raniżovia Raniżów 30 37 11 4 15 48 60 -12
329 Artmax Pikulice 30 37 8 13 9 48 61 -13
330 Łęg Stany 29 37 12 1 16 45 60 -15
331 Soła Oświęcim 34 37 10 7 17 39 59 -20
332 Błękitni Ropczyce 32 37 10 7 15 35 55 -20
333 Czarni Lipa 30 37 9 10 11 45 67 -22
334 Słowianin Grębów 33 37 11 4 18 39 64 -25
335 Jamnica Dulcza Wielka 16 36 11 3 2 72 21 51
336 Paszczyniak Paszczyna 16 36 11 3 2 46 21 25
337 Rotar Węglówka 20 36 11 3 6 54 34 20
338 KS Dzikowiec 22 36 11 3 8 64 50 14
339 Orzeł Bażanówka 26 36 10 6 10 56 49 7
340 LKS Pustków 25 36 11 3 11 51 51 0
341 Znicz Pruszków CLJ 30 36 10 6 14 42 43 -1
342 LKS Dębiaki 26 36 11 3 12 52 55 -3
343 Start Wola Mielecka 28 36 11 3 14 55 59 -4
344 LKS Manasterz 30 36 10 6 14 51 55 -4
345 Wiar Krówniki 30 36 11 3 16 64 74 -10
346 Wisła Puławy 34 36 8 12 14 34 44 -10
347 Leśna Wólka Podleśna 26 36 11 3 12 37 48 -11
348 Podlasie Biała Podlaska 34 36 7 15 12 40 52 -12
349 Korona Trójczyce 30 36 11 3 16 56 70 -14
350 Start Mirocin 26 36 11 3 12 51 66 -15
351 Jawornik Czarna 25 36 11 3 11 49 65 -16
352 Spartakus Aureus Daleszyce 34 36 10 6 18 39 55 -16
353 Wisła Sandomierz 34 36 10 6 18 30 46 -16
354 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 37 36 9 9 19 39 66 -27
355 Górnovia Górno 33 36 11 3 19 51 92 -41
356 JKS Jarosław 34 35 10 5 19 39 64 -25
357 Sanovia Michałówka 20 35 10 5 5 62 37 25
358 Start Lubenia 20 35 11 2 7 44 32 12
359 LKS Czaszyn 22 35 11 2 9 56 50 6
360 Huragan Rozbórz Długi 22 35 11 2 9 56 52 4
361 Grunwald Połomia 20 35 11 2 7 43 40 3
362 Korona Olszany 30 35 9 8 13 49 48 1
363 KS Podwolina 30 35 10 5 15 69 71 -2
364 KS Dąbrówki 26 35 10 5 11 44 47 -3
365 Makovia Makowisko 20 35 11 2 7 35 38 -3
366 Piast Tuczempy 32 35 8 11 13 38 45 -7
367 LKS Nakło 30 35 9 8 13 52 63 -11
368 Łęg Kopcie 24 35 11 2 11 42 54 -12
369 KS Cygany 23 35 11 2 10 49 44 5
370 Górnik Łęczna 34 35 8 11 15 29 42 -13
371 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
372 Victoria Budy Głogowskie 26 35 10 5 11 42 58 -16
373 Wisłok Świętoniowa 26 35 11 2 13 45 65 -20
374 Strzelec Dąbrowica 33 35 10 5 18 70 105 -35
375 Unia Tarnów 34 35 9 8 17 48 70 -22
376 Agro Chotyniec 20 34 9 7 4 63 32 31
377 Orły Borowa 16 34 11 1 4 48 26 22
378 Wisłoka Błażkowa 22 34 10 4 8 50 34 16
379 Nelson Polańczyk 22 34 10 4 8 51 41 10
380 Barka Breń Osuchowski 28 34 9 7 12 73 65 8
381 Iskra Łączki Brzeskie 22 34 10 4 8 57 51 6
382 Cresovia Kalników 22 34 11 1 10 45 41 4
383 Rolnik Wólka Krowicka 25 34 11 1 13 69 66 3
384 Gryf Mielec 25 34 11 1 13 41 46 -5
385 Santos Piwoda 30 34 9 7 14 39 47 -8
386 Żuraw Żurawiczki 22 34 10 4 8 38 47 -9
387 Błękitni Futory 26 34 9 7 10 48 58 -10
388 Staromieszczanka Stare Miasto 29 34 10 4 15 53 70 -17
389 Tęcza Kosienice 30 34 10 4 16 52 69 -17
390 Resovia CLJ 30 34 11 1 18 45 68 -23
391 LKS Lubatowa 20 33 11 0 9 68 43 25
392 Osława Zagórz 22 33 10 3 9 52 38 14
393 Grunwald Rzeszów 26 33 10 3 13 59 55 4
394 Karpaty Klimkówka 23 33 9 6 8 49 48 1
395 Podlesianka Kamień 29 33 9 6 14 57 64 -7
396 Huragan Basznia Dolna 26 33 10 3 13 54 63 -9
397 LKS Długie 26 33 9 6 11 43 60 -17
398 Sokół Krzywa 26 33 10 3 13 55 73 -18
399 Sandecja Nowy Sącz 37 33 6 15 16 34 54 -20
400 Kaskada Kamionka 30 33 10 3 17 56 83 -27
401 Sparta Jeżowe 33 33 10 3 20 59 95 -36
402 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 34 33 8 9 17 47 77 -30
403 Błękitni Wierzbna 20 32 10 2 8 62 35 27
404 LKS Głowienka 20 32 10 2 8 57 34 23
405 Potok Dobrynin 22 32 10 2 10 50 36 14
406 RKS Rzeszów 22 32 10 2 10 51 38 13
407 Błękitni Maćkówka 22 32 10 2 10 56 44 12
408 Leśnik Płazów 16 32 10 2 4 64 53 11
409 Iskra Iskrzynia 23 32 8 8 7 38 36 2
410 SKS Racławice 29 32 9 5 15 60 83 -23
411 PUKS Francesco Jelna 29 32 9 5 15 52 62 -10
412 Strzelec Frysztak 26 32 10 2 14 42 55 -13
413 LKS Wiewiórka 30 32 8 8 14 49 68 -19
414 LKS Ujkowice 30 32 10 2 18 68 94 -26
415 Polonia Kopytowa 29 32 9 5 15 45 83 -38
416 Trzcianka Trzciana 22 31 10 1 11 46 27 19
417 Błękitni Żeglce 20 31 10 1 9 44 33 11
418 Florian Rymanów Zdrój 22 31 9 4 9 49 57 -8
419 Iskra Zgłobień 26 31 9 4 13 55 65 -10
420 Plon Kawęczyn 25 31 10 1 14 60 71 -11
421 Olimpia Grudziądz 34 31 7 10 17 24 37 -13
422 Iwonka Iwonicz 30 31 9 4 17 41 57 -16
423 Ostoja Kołaczyce 30 31 9 4 17 35 51 -16
424 Dąb Dobkowice 30 31 9 4 17 62 84 -22
425 Sokół Domaradz 22 30 9 3 10 59 49 10
426 LKS Hermanowa 26 30 9 3 14 51 60 -9
427 Błyskawica Rozbórz 26 30 9 3 14 46 56 -10
428 Jodła Przychojec 26 30 8 6 12 46 57 -11
429 Olimpia Nockowa 26 30 10 0 16 58 82 -24
430 Unia Nowa Sarzyna 32 30 7 9 16 34 60 -26
431 LZS Zbydniów 29 30 7 9 13 48 75 -27
432 Monis Bielowy 30 30 9 3 18 41 83 -42
433 LZS Kępie Zaleszańskie 30 30 8 6 16 47 93 -46
434 Hetman Dąbrówka Wisłocka 16 29 8 5 3 42 23 19
435 Piast Antoniki 16 29 9 2 5 51 42 9
436 Górnik Strachocina 22 29 9 2 11 64 60 4
437 Orion Pielnia 22 29 8 5 9 46 43 3
438 Diament Pstrągowa 20 29 9 2 9 42 39 3
439 Wisłoka Niegłowice 22 29 8 5 9 44 42 2
440 Grom Wyszatyce 30 29 7 8 15 57 72 -15
441 Chemik Pustków 30 29 7 8 15 40 55 -15
442 LKS Wierzchowiny 26 29 9 2 15 63 86 -23
443 Złotsan Kuryłówka 29 29 8 5 16 37 70 -33
444 LKS Korzenica 20 28 8 4 8 63 50 13
445 Strażak Przyszów 24 28 8 4 12 52 44 8
446 Jasiołka Szebnie 22 28 8 4 10 41 33 8
447 Wisłoczanka Tryńcza 22 28 9 1 12 51 48 3
448 LKS Stasiówka 25 28 8 4 13 52 52 0
449 LKS Wesoła 23 28 8 4 11 33 34 -1
450 Zamczysko Mrukowa 26 28 9 1 16 51 57 -6
451 Granit Wysoka Strzyżowska 26 28 8 4 14 53 60 -7
452 Herkules Trzebuska 22 28 8 4 10 37 44 -7
453 LZS Rzeczyca Długa 29 28 8 4 17 62 78 -16
454 Wólczanka Wólka Grodziska 26 28 8 4 14 42 58 -16
455 LKS Głębokie 22 28 8 4 10 51 71 -20
456 Zorza Jagiełła 26 28 8 4 14 48 71 -23
457 Ruch Chorzów 34 28 9 6 19 35 58 -23
458 Zgoda Zarszyn 26 28 8 4 14 40 68 -28
459 Gwardia Koszalin 34 28 6 10 18 36 72 -36
460 Azalia Wola Zarczycka 29 28 9 1 19 57 94 -37
461 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 28 8 4 18 37 79 -42
462 Ostrovia Wola Buchowska 30 28 8 4 18 57 100 -43
463 San Wrzawy 29 28 8 4 17 48 93 -45
464 Karpaty Krosno 34 27 6 9 19 27 60 -33
465 Junak Rzeszów 22 27 8 3 11 37 42 -5
466 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 22 27 8 3 11 24 37 -13
467 KS Majdan Łętowski 26 27 8 3 15 36 53 -17
468 LKS Skołyszyn 30 27 7 6 17 36 55 -19
469 Legionovia Legionowo 34 27 7 6 21 36 56 -20
470 MKS Trzebinia 34 27 6 9 19 35 63 -28
471 Jaruga Bieliniec 26 27 8 3 15 45 74 -29
472 Unia Łukawiec 26 27 8 3 15 59 90 -31
473 Świlczanka Świlcza 26 27 8 3 15 39 82 -43
474 KS Koniaczów 30 27 8 3 19 39 89 -50
475 KS Bystrzyca 16 26 8 2 6 39 31 8
476 Nurt Potok 20 26 8 2 10 44 41 3
477 LKS Hłudno 22 26 7 5 10 41 42 -1
478 LKS II Pisarowce 25 26 7 5 13 65 69 -4
479 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
480 Beskid Równe 20 26 8 2 10 38 58 -20
481 Gabry Łukowe 22 26 7 5 10 44 65 -21
482 Pogórze Bachórz 26 26 7 5 14 34 55 -21
483 Stomil Olsztyn CLJ 29 26 7 5 17 27 48 -21
484 Victoria Stary Dzików 26 26 7 5 14 45 67 -22
485 Trotyl Zarębki 22 26 8 2 12 47 70 -23
486 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
487 Astra Medynia Głogowska 26 26 7 5 14 38 63 -25
488 Tanew Harasiuki 29 26 8 2 19 53 84 -31
489 MOSP Białystok CLJ 30 26 7 5 18 30 76 -46
490 Orły Ruda 16 25 7 4 5 35 19 16
491 Płomień Zmiennica 23 25 7 4 12 47 43 4
492 Roztocze Ruda Różaniecka 16 25 8 1 7 41 46 -5
493 Zorza 03 Łubienko 22 25 7 4 11 32 39 -7
494 LKS Tyrawa Wołoska 22 25 7 4 11 43 51 -8
495 Rędzinianka Wojaszówka 20 25 7 4 9 35 43 -8
496 Pogórze Srogów Górny 22 25 7 4 11 38 53 -15
497 Gorliczanka Gorliczyna 26 25 6 7 13 36 51 -15
498 Dąb Dąbrowa 22 25 7 4 11 38 54 -16
499 Team Przecław 30 25 7 4 19 56 75 -19
500 Grom Mogielnica 26 25 7 4 15 33 54 -21
501 Markovia Markowa 24 25 7 4 13 45 69 -24
502 Jutrzenka Ławnica 26 25 6 7 13 45 73 -28
503 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
504 Plon Klęczany 26 25 8 1 17 50 86 -36
505 Piast Wadowice Górne 28 25 7 4 17 48 89 -41
506 Ursus Dachnów 26 25 8 1 17 40 85 -45
507 Pogórze Rokietnica 20 24 7 3 10 42 43 -1
508 Orzeł Kosowy 22 24 7 3 12 45 51 -6
509 KP Zabajka 26 24 6 6 14 45 63 -18
510 LZS Majdan Zbydniowski 26 24 7 3 16 47 74 -27
511 Jagiełło Pilchów 26 24 7 3 16 37 68 -31
512 Nafta Gaz Jodłówka 20 24 8 0 12 32 63 -31
513 Gaudium Łężyny 30 24 6 6 18 40 74 -34
514 Kolejarz Knapy 29 24 7 3 19 38 83 -45
515 Głogovia Głogów Małopolski 32 24 6 6 20 28 83 -55
516 LKS Górzanka 22 23 6 5 11 45 48 -3
517 Dąb Żdżary 16 23 7 2 7 30 43 -13
518 Koniczynka Krosno 20 23 7 2 11 33 47 -14
519 Orzeł Bieździedza 26 23 7 2 17 38 56 -18
520 LKS Górki 26 23 6 5 15 39 60 -21
521 HALO Hyżne 24 23 6 5 13 41 64 -23
522 Orzeł Wysoka Łańcucka 23 23 7 2 14 30 52 -22
523 Pitmark Jaślany 28 23 7 2 19 52 78 -26
524 Leśnik Bircza 22 23 7 2 13 35 61 -26
525 Korona Dobrzechów 20 23 7 2 11 33 67 -34
526 Huragan Przedbórz 26 23 7 2 17 39 76 -37
527 Granica Stubno 32 23 6 5 21 25 62 -37
528 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 30 23 5 8 17 34 83 -49
529 Brzostowianka Brzostek 16 22 6 4 6 33 30 3
530 Kaskada II Kamionka 16 22 7 1 8 34 36 -2
531 Victoria Kobylany 23 22 6 4 13 30 50 -20
532 Wisłok Krościenko Wyżne 23 22 6 4 13 27 34 -7
533 LKS Stobierna Krzywe 22 22 5 7 10 38 58 -20
534 Orzeł Wysoka Głogowska 26 22 6 4 16 32 53 -21
535 LKS Żyraków 25 22 7 1 17 35 60 -25
536 Wisłok Strzyżów 32 22 5 7 20 39 81 -42
537 Dąbrówka Stara Jastrząbka 16 21 7 0 9 39 34 5
538 SZiK Wola Rafałowska 24 21 5 6 13 40 52 -12
539 Werynianka Werynia 22 21 6 3 13 47 64 -17
540 Iskra Wróblik Szlachecki 22 21 5 6 11 35 53 -18
541 LKS Brzeźnica 25 21 6 3 16 35 67 -32
542 WKS Majdan Sieniawski 26 21 6 3 17 24 59 -35
543 Bodzos Podgrodzie 25 21 6 3 16 32 69 -37
544 Tęcza Wysock 30 21 6 3 21 45 83 -38
545 Roztocze Narol 30 21 5 6 19 37 77 -40
546 Dębowczanka Dębowiec 22 21 6 3 13 23 63 -40
547 Nafta Chorkówka 26 21 6 3 17 33 74 -41
548 Victoria Dobieszyn 20 21 7 0 13 36 82 -46
549 Dąb Cetula 16 20 6 2 8 33 41 -8
550 Korona Góra Ropczycka 16 20 6 2 8 45 54 -9
551 Orzeł Pustyny 20 20 6 2 12 40 68 -28
552 Błysk Górki 26 20 6 2 18 34 62 -28
553 LKS Łąka 22 20 6 2 14 37 72 -35
554 Kłyż Tarnogóra 25 20 6 2 17 24 64 -40
555 Wilga Widełka 30 20 5 5 20 37 89 -52
556 LKS Góra Motyczna 16 19 6 1 9 35 37 -2
557 Baszta Zawada 16 19 6 1 9 25 29 -4
558 Płomyk Lutoryż 20 19 5 4 11 31 45 -14
559 Smolar Smolarzyny 22 19 5 4 13 38 54 -16
560 LKS Haczów 23 19 5 4 14 27 43 -16
561 Walter Opaka 16 19 6 1 9 33 53 -20
562 Sokół Grodzisko 20 19 5 4 11 29 54 -25
563 Tuszymka Tuszyma 28 19 4 7 17 33 61 -28
564 Orły Jabłonka 22 19 6 1 15 39 71 -32
565 Jasiołka Jaśliska 23 19 6 1 16 24 57 -33
566 LKS Moderówka 26 19 4 7 15 34 70 -36
567 KP Zarzecze 34 19 5 4 25 37 122 -85
568 Kamieniarz II Golemki 16 18 6 0 10 44 35 9
569 Błękitni Zalesie 16 18 6 0 10 39 56 -17
570 Nowy Dwór Makowiska 22 18 5 3 14 39 58 -19
571 Orzeł Glinianka 26 18 5 3 18 33 71 -38
572 Lechia Pantalowice 22 18 5 3 14 26 74 -48
573 ŁKS Łódź CLJ 30 18 5 3 22 26 84 -58
574 Stal Rzeszów CLJ 30 18 4 6 20 23 69 -46
575 Strumyk Hawłowice 20 17 5 2 13 42 72 -30
576 Przedmieście Jarosław 20 17 5 2 13 30 56 -26
577 Głuchowianka Głuchów 24 17 5 2 17 22 55 -33
578 Wisła Płock CLJ 30 17 3 8 19 22 59 -37
579 Rada Orzechowce 22 17 5 2 15 33 72 -39
580 ULKS Czerteż 22 17 4 5 13 33 73 -40
581 Brzeg Białobrzegi 26 17 5 2 19 31 71 -40
582 Mrowlanka Mrowla 22 17 5 2 15 27 72 -45
583 Jawor Nehrybka 22 17 5 2 15 18 69 -51
584 Albatros Szufnarowa 20 16 3 7 10 28 61 -33
585 Radosan Radomyśl 25 16 5 1 19 31 69 -38
586 Błękitni Rudołowice 20 16 5 1 14 24 63 -39
587 LKS Olszanica 22 16 4 4 14 31 72 -41
588 Grom Handzlówka 26 16 5 1 20 36 93 -57
589 LZS Przędzel 26 16 4 4 18 30 88 -58
590 Grunwald Padew Narodowa 26 16 4 4 18 36 95 -59
591 Czarni Bolestraszyce 22 15 4 3 15 28 71 -43
592 Grabowianka Grabówka 29 15 3 6 20 40 84 -44
593 Sokół Studzian 26 15 4 3 19 28 73 -45
594 Las Zalesie 22 15 5 0 17 33 90 -57
595 KS Biała Rzeszów 22 15 5 0 17 16 85 -69
596 Iskra Zabłotce 20 14 3 5 12 34 56 -22
597 LKS Łęki Strzyżowskie 20 14 4 2 14 29 61 -32
598 Dragon Korzeniów 25 14 3 5 17 29 66 -37
599 Gród Będziemyśl 26 14 4 2 20 28 85 -57
600 WKS Zabrnie 29 14 3 5 21 27 86 -59
601 Unia Korniaktów 22 14 4 2 16 21 89 -68
602 LKS Zabiała-Stare Sioło 16 13 4 1 11 32 58 -26
603 Ceramika Hadykówka 24 13 4 1 19 29 77 -48
604 Sokół Malinie 26 13 3 4 19 38 94 -56
605 Jutrzenka Kopki 25 13 3 4 18 31 102 -71
606 Piast Wolica Piaskowa 16 12 3 3 10 33 42 -9
607 Sobol Niżatyce 26 12 3 3 20 25 53 -28
608 Sokół Sietesz 22 12 2 6 14 28 62 -34
609 Łazowianka Łazy 20 12 3 3 14 30 86 -56
610 Standart Święcany 26 12 3 3 20 35 103 -68
611 Iwełka Iwla 26 12 3 3 20 33 100 -67
612 Orkan Markowce 26 12 3 3 20 35 116 -81
613 Unia Skowierzyn 33 12 3 3 27 23 129 -106
614 Milenium Bieliny 26 12 4 0 22 33 155 -122
615 LKS Mołodycz 16 11 3 2 11 31 43 -12
616 Fredro Surochów 20 11 3 2 15 28 56 -28
617 Budovia Budy Łańcuckie 22 11 3 2 17 22 71 -49
618 KS Manasterz 22 11 3 2 17 30 94 -64
619 KS Kisielów-Pełnatycze 30 11 3 2 25 24 90 -66
620 Błękitni Siedlanka 28 11 3 2 23 28 124 -96
621 KS Szczepańcowa 20 10 2 4 14 23 62 -39
622 Nafciarz Bóbrka 20 10 3 1 16 28 85 -57
623 Orkan Zapałów 30 10 3 1 26 28 126 -98
624 Polonia Hyżne 24 9 2 3 19 31 68 -37
625 Chlebianka Chlebna 20 9 2 3 15 24 84 -60
626 Zalew Stary Lubliniec 26 9 3 0 23 41 106 -65
627 LZS Wydrza 23 9 2 3 18 17 92 -75
628 Vigor Trzęsówka 22 9 3 0 19 30 119 -89
629 Borkovia Borek Wielki 16 8 2 2 12 9 52 -43
630 Rudzik Rudna Mała 22 8 2 2 18 25 111 -86
631 Huragan Kozłówek 20 7 1 4 15 29 68 -39
632 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 7 1 4 16 21 69 -48
633 Jutrzenka Jaćmierz 22 7 1 4 17 22 75 -53
634 LKS Duńkowice 20 7 2 1 17 17 73 -56
635 Zryw Dydnia 22 7 2 1 19 24 105 -81
636 Błękitni II Ropczyce 26 6 2 0 24 12 84 -72
637 LKS Wzdów 22 6 2 0 20 20 102 -82
638 Unia Zaleska Wola 20 6 2 0 18 32 184 -152
639 Błyskawica Łuczyce 22 5 1 2 19 20 73 -53
640 Płomień Chmielów 13 5 1 2 10 11 78 -67
641 Galicja Chmielnik 26 5 1 2 23 16 91 -75
642 Tornado Wrocanka 20 4 1 1 18 27 118 -91
643 Błękitni Komorów 14 3 1 0 13 7 65 -58
644 Skorpion Wylów 16 3 1 0 15 18 125 -107
645 Zalew Myczkowce 22 2 0 2 20 18 86 -68
646 LKS Bobrowa 13 1 0 1 12 8 50 -42
647 Wojak Kramarzówka 22 1 0 1 21 9 70 -61
648 Wrzos Krempna 22 1 0 1 21 15 139 -124
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Gorzyce 17 48 16 0 1 78 16 62
2 Sokół Kamień 17 46 15 1 1 64 15 49
3 Czuwaj Przemyśl 15 45 15 0 0 60 11 49
4 Czarni Pawłosiów 15 43 14 1 0 80 10 70
5 Sokół Sieniawa 16 43 14 1 1 45 12 33
6 Legia Warszawa 19 43 14 1 4 33 15 18
7 Lechia Sędziszów Małopolski 15 42 14 0 1 54 7 47
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 41 13 2 0 49 9 40
9 Motor Lublin 17 41 13 2 2 43 10 33
10 LZS Jadachy 15 40 13 1 1 62 14 48
11 Przełom Besko 15 40 13 1 1 42 14 28
12 Partyzant Targowiska 15 40 13 1 1 37 15 22
13 Siarka II Tarnobrzeg 15 39 13 0 2 83 7 76
14 Sokół Sokolniki 16 39 13 0 3 81 21 60
15 Błękitni Grzęska 13 39 13 0 0 60 13 47
16 Płomień Zagorzyce 13 39 13 0 0 55 11 44
17 LKS Brzyska Wola 15 39 12 3 0 43 8 35
18 Cracovia CLJ 15 39 12 3 0 45 12 33
19 Lech Poznań 19 39 12 3 4 37 17 20
20 Śląsk Wrocław 19 39 11 6 2 30 16 14
21 Transdźwig Stale 14 37 12 1 1 64 9 55
22 Stal II Stalowa Wola 17 37 12 1 4 83 33 50
23 LKS Babicha 13 37 12 1 0 51 9 42
24 Victoria Giedlarowa 13 37 12 1 0 43 3 40
25 KS Sarzyna 14 37 12 1 1 52 15 37
26 Legia Warszawa CLJ 15 37 11 4 0 39 8 31
27 ŁKS Łowisko 14 37 12 1 1 46 17 29
28 Wiraż Chłopice 15 37 12 1 2 44 17 27
29 Resovia 17 37 11 4 2 29 11 18
30 LZS Krzątka 13 36 12 0 1 55 10 45
31 Łęk Ostrów 15 36 11 3 1 50 8 42
32 Victoria Czermin 15 36 11 3 1 51 10 41
33 KS Jarocin 13 36 12 0 1 43 12 31
34 LKS Głowaczowa 13 36 12 0 1 39 9 30
35 Inter Gnojnica 13 36 12 0 1 40 14 26
36 Retman Ulanów 14 36 11 3 0 34 9 25
37 Miedź Legnica 17 36 10 6 1 34 14 20
38 GKS 1962 Jastrzębie 17 36 11 3 3 32 16 16
39 Victoria Ocieka 13 35 11 2 0 57 12 45
40 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 13 35 11 2 0 44 11 33
41 Pogórze Dubiecko 15 35 11 2 2 48 20 28
42 Polonia Przemyśl 16 35 11 2 3 38 15 23
43 Wiar Huwniki 15 35 11 2 2 34 12 22
44 Warta Poznań 17 35 10 5 2 23 9 14
45 San Wierzawice 13 34 11 1 1 44 10 34
46 Motor Grochowce 15 34 10 4 1 40 14 26
47 Tempo Nienaszów 13 34 11 1 1 38 13 25
48 Kotwica Korczyna 15 34 11 1 3 38 16 22
49 Alabaster Łopuszka Wielka 13 34 11 1 1 36 15 21
50 Victoria Pakoszówka 13 34 11 1 1 27 12 15
51 Zagłębie Sosnowiec 17 34 11 1 5 28 15 13
52 ŁKS Łódź 17 34 10 4 3 22 11 11
53 Jagiellonia Białystok 19 34 10 4 5 29 19 10
54 GKS Tychy 17 34 10 4 3 25 18 7
55 LKS Podleszany 13 33 11 0 2 67 17 50
56 Błyskawica Rożniatów 11 33 11 0 0 58 9 49
57 Piast Nowa Wieś 11 33 11 0 0 54 6 48
58 Wisan Skopanie 15 33 10 3 2 53 17 36
59 LKS Czeluśnica 13 33 11 0 2 50 16 34
60 Plantator Nienadówka 11 33 11 0 0 42 10 32
61 Strumyk Malawa 15 33 10 3 2 41 11 30
62 LKS Łopuchowa 13 33 11 0 2 45 16 29
63 Bukowa Jastkowice 17 33 11 0 6 50 24 26
64 Progres Kawęczyn 13 33 11 0 2 43 19 24
65 KS Wiązownica 16 33 9 6 1 30 11 19
66 Radomiak Radom 17 33 9 6 2 32 15 17
67 GKS Bełchatów 17 33 9 6 2 29 16 13
68 Wisłok Wiśniowa 16 33 10 3 3 34 22 12
69 Wisła Płock 19 33 10 3 6 30 18 12
70 Piłkarskie Nadzieje Mielec 14 32 10 2 2 47 13 34
71 Stal Łańcut 13 32 10 2 1 42 12 30
72 LKS Łęki Górne 12 32 10 2 0 31 10 21
73 Izolator Boguchwała 16 32 10 2 4 36 17 19
74 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 32 10 2 3 38 20 18
75 Motor Lublin CLJ 15 32 9 5 1 32 15 17
76 Rzemieślnik Pilzno 16 32 9 5 2 42 26 16
77 Czarni Jasło 14 32 10 2 2 31 15 16
78 Pogoń Leżajsk 17 32 9 5 3 34 20 14
79 Górnik Zabrze 18 32 8 8 2 35 23 12
80 Garbarnia Kraków 17 32 9 5 3 27 17 10
81 Rozwój Katowice 17 32 10 2 5 21 15 6
82 Sparta Osobnica 11 31 10 1 0 48 4 44
83 Gacovia Gać 11 31 10 1 0 42 11 31
84 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 31 10 1 2 45 15 30
85 Wisłoka II Dębica 13 31 10 1 2 39 13 26
86 PKS UNUM Babice 13 31 10 1 2 37 11 26
87 SOKiS Chorzelów 14 31 10 1 3 48 23 25
88 Orzeł Przeworsk 15 31 8 7 0 34 11 23
89 Gwiazda Wielkie Oczy 13 31 10 1 2 32 11 21
90 MKS Kańczuga 15 31 9 4 2 36 17 19
91 Chojniczanka Chojnice 17 31 9 4 4 28 12 16
92 Stal Nowa Dęba 17 31 10 1 6 41 26 15
93 Wiślanie Jaśkowice 17 31 8 7 2 33 22 11
94 Tęcza Zręcin 10 30 10 0 0 55 4 51
95 Sanna Zaklików 12 30 10 0 2 58 8 50
96 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 12 30 10 0 2 60 14 46
97 Tempo Cmolas 11 30 10 0 1 51 8 43
98 Czardasz Osiek Jasielski 11 30 10 0 1 47 6 41
99 LZS Ździary 17 30 10 0 7 60 24 36
100 San Rozwadów 13 30 10 0 3 44 8 36
101 LKS Trzebownisko 13 30 9 3 1 47 14 33
102 Bukowianka Bukowsko 13 30 10 0 3 48 19 29
103 Czarni Trześń 14 30 9 3 2 43 14 29
104 KS Zarzecze 13 30 10 0 3 38 14 24
105 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 13 30 9 3 1 37 13 24
106 KS Łukowa 13 30 10 0 3 38 15 23
107 Wiśnia Trzciana 13 30 10 0 3 39 17 22
108 Olimpia Pysznica 17 30 9 3 5 55 39 16
109 Ekoball Stal Sanok 16 30 9 3 4 26 12 14
110 Tanew Wólka Tanewska 15 30 9 3 3 37 25 12
111 GKS Orły 15 30 9 3 3 28 18 10
112 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 30 8 6 3 24 14 10
113 Stal Rzeszów 17 30 9 3 5 33 22 11
114 KS Wola Baranowska 15 30 9 3 3 32 21 11
115 Arka Gdynia 19 30 8 6 5 27 17 10
116 Wisła Kraków CLJ 15 30 9 3 3 18 13 5
117 Korona Kielce 18 30 9 3 6 24 24 0
118 LZS Wola Rzeczycka 13 29 9 2 2 46 16 30
119 Graniczni Krowica 13 29 9 2 2 45 17 28
120 Juventus Poraż 11 29 9 2 0 40 15 25
121 Jawor Krzemienica 12 29 9 2 1 37 16 21
122 Orzeł Faliszówka 13 29 9 2 2 39 19 20
123 Włókniarz Rakszawa 13 29 9 2 2 31 12 19
124 Korona Rzeszów 15 29 9 2 4 29 10 19
125 Start Rymanów 15 29 9 2 4 40 22 18
126 Czarni Czudec 13 29 9 2 2 38 20 18
127 LKS Skołoszów 15 29 8 5 2 31 16 15
128 Szarotka Nowosielce 13 29 9 2 2 29 14 15
129 Zamczysko Odrzykoń 13 29 9 2 2 32 18 14
130 KS Zaczernie 13 29 9 2 2 26 13 13
131 Nafta Jedlicze 15 29 9 2 4 31 20 11
132 KS Żupawa 15 29 9 2 4 38 28 10
133 Orzeł Biedaczów 13 29 9 2 2 24 15 9
134 Kamieniarz Golemki 15 29 9 2 4 44 36 8
135 ROW Rybnik 17 29 8 5 4 29 23 6
136 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 29 9 2 6 28 22 6
137 Odra Opole 17 29 8 5 4 20 18 2
138 Cracovia 19 29 7 8 4 33 33 0
139 ŁKS Łukawiec 11 28 9 1 1 61 12 49
140 Remix Niebieszczany 11 28 9 1 1 43 9 34
141 Beskid Posada Górna 11 28 9 1 1 44 11 33
142 LKS Płowce Stróże Małe 11 28 9 1 1 37 9 28
143 Victoria Kidałowice 15 28 9 1 5 45 19 26
144 Wisłok Czarna 13 28 9 1 3 43 17 26
145 Czarni Oleszyce 13 28 9 1 3 43 17 26
146 Strażak Lubzina 13 28 9 1 3 41 16 25
147 WKS Kurzyna 13 28 9 1 3 39 14 25
148 San Gorzyce 13 28 9 1 3 40 18 22
149 LKS Trześniów 11 28 9 1 1 29 8 21
150 Sanoczanka Święte 15 28 8 4 3 41 21 20
151 Wisłoka Dębica 16 28 7 7 2 27 11 16
152 LZS Kotowa Wola 13 28 9 1 3 40 25 15
153 Jedność Niechobrz 15 28 8 4 3 29 14 15
154 Błażowianka Błażowa 15 28 9 1 5 34 22 12
155 LKS Pisarowce 16 28 8 4 4 31 21 10
156 Progres Kraków CLJ 15 28 9 1 5 30 21 9
157 MKS Radymno 15 28 8 4 3 28 19 9
158 Chełmianka Chełm 17 28 8 4 5 27 18 9
159 Podhale Nowy Targ 17 28 8 4 5 29 22 7
160 Bratek Bratkowice 15 28 9 1 5 29 22 7
161 Wisła Kraków 18 28 8 4 6 25 18 7
162 Puszcza Niepołomice 17 28 8 4 5 25 19 6
163 Stal II Mielec 15 28 9 1 5 36 31 5
164 Bytovia Bytów 17 28 8 4 5 23 20 3
165 LZS Mała 9 27 9 0 0 44 18 26
166 Fort Jaksmanice 11 27 9 0 2 36 11 25
167 Górnik Grabownica Starzeńska 11 27 8 3 0 31 9 22
168 Tęcza Jankowice 10 27 9 0 1 41 20 21
169 Czarni Sójkowa 13 27 8 3 2 37 16 21
170 Orzeł Rudnik 13 27 8 3 2 36 11 25
171 Cresovia Krzeczowice 13 27 8 3 2 33 17 16
172 Wisłok Sieniawa 11 27 9 0 2 24 11 13
173 MKS Polonia Warszawa CLJ 15 27 8 3 4 34 22 12
174 Jeziorak Chwałowice 14 27 9 0 5 32 20 12
175 LKS Odrzechowa 11 27 8 3 0 23 11 12
176 Start Pruchnik 15 27 8 3 4 27 16 11
177 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 27 7 6 2 22 12 10
178 LKS Tarnawa 15 27 8 3 4 33 24 9
179 Zagłębie Lubin 18 27 7 6 5 24 18 6
180 Wigry Suwałki 17 27 8 3 6 23 17 6
181 MKS Kluczbork 17 27 6 9 2 22 16 6
182 GKS Katowice 17 27 8 3 6 21 16 5
183 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 27 7 6 4 17 12 5
184 Pogoń Szczecin 19 27 7 6 6 28 26 2
185 Staroniwa Rzeszów 11 26 8 2 1 56 13 43
186 LKS Izdebki 11 26 8 2 1 38 10 28
187 Tajfun Łubno Szlacheckie 10 26 8 2 0 33 10 23
188 Korona Majdan Królewski 14 26 8 2 4 47 28 19
189 Szarotka Uherce 12 26 8 2 2 32 19 13
190 Huragan Zdziechowice 13 26 8 2 3 31 18 13
191 Zorza Łęki Dukielskie 13 26 8 2 3 28 16 12
192 Avia Świdnik 17 26 7 5 5 36 27 9
193 Atut Podborze 14 26 8 2 4 36 27 9
194 Borowiec Straszęcin 12 26 8 2 2 22 13 9
195 Czarnovia Czarna 13 26 8 2 3 29 17 12
196 Piast Tuczempy 16 26 6 8 2 24 15 9
197 LKS Nakło 15 26 7 5 3 34 26 8
198 LKS Lubatówka 12 26 8 2 2 29 21 8
199 Siarka Tarnobrzeg 17 26 8 2 7 26 19 7
200 Błękit Żołynia 15 26 7 5 3 18 11 7
201 Stal Mielec 17 26 7 5 5 28 24 4
202 Sokół Krzywa 13 26 8 2 3 31 28 3
203 Stomil Olsztyn 17 26 8 2 7 21 18 3
204 Górnik Łęczna 17 26 7 5 5 21 19 2
205 Unia Tarnów 17 26 8 2 7 31 32 -1
206 Start Borek Stary 10 25 8 1 1 44 8 36
207 Wesoła Zadąbrowie 11 25 8 1 2 45 12 33
208 LKS Wola Dalsza 11 25 8 1 2 37 9 28
209 Zorza Trzeboś 11 25 8 1 2 41 13 28
210 Start Brzóza Stadnicka 13 25 8 1 4 40 14 26
211 KS Przybyszówka Rzeszów 13 25 7 4 2 36 13 23
212 Grabniak Hucisko 13 25 8 1 4 44 22 22
213 Grunwald Rzeszów 13 25 8 1 4 46 27 19
214 Zryw Młodów 13 25 8 1 4 40 21 19
215 Rudnianka Rudna Wielka 11 25 8 1 2 28 9 19
216 Szarotka Rogóżno 13 25 8 1 4 33 16 17
217 KS Podwolina 15 25 8 1 6 45 29 16
218 LZS Turbia 13 25 8 1 4 41 26 15
219 Tatyna Dylągówka 13 25 7 4 2 31 16 15
220 Wisłoka Borowa 13 25 8 1 4 29 14 15
221 Jasiołka Świerzowa 10 25 8 1 1 25 11 14
222 Orzeł Lubla 13 25 8 1 4 41 28 13
223 Brzozovia Brzozów 11 25 7 4 0 16 4 12
224 Crasnovia Krasne 15 25 8 1 6 42 32 10
225 Korona Kielce CLJ 15 25 7 4 4 31 24 7
226 Azalia Brzóza Królewska 15 25 8 1 6 39 34 5
227 Igloopol Dębica 16 25 6 7 3 23 19 4
228 Sokół Nisko 16 25 8 1 7 24 17 7
229 Chrobry Głogów 17 25 7 4 6 26 23 3
230 JKS Jarosław 17 25 7 4 6 24 22 2
231 Iskra Przysietnica 15 25 8 1 6 22 20 2
232 Wietlin 15 25 8 1 6 32 35 -3
233 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 25 7 4 7 24 27 -3
234 Czerwoni Cewków 8 24 8 0 0 52 5 47
235 Hetman Laszki 10 24 7 3 0 38 3 35
236 Sanovia Lesko 13 24 7 3 3 47 21 26
237 Rotar Węglówka 10 24 8 0 2 39 14 25
238 Rzemieślnik Strażów 12 24 8 0 4 43 22 21
239 Palkovia Palikówka 11 24 8 0 3 33 13 20
240 Huragan Jasionka 10 24 7 3 0 26 7 19
241 Advit Łętownia 13 24 7 3 3 34 16 18
242 Lotniarz Bezmiechowa 13 24 7 3 3 36 20 16
243 Potok Dobrynin 11 24 8 0 3 32 17 15
244 Junior Zakrzów 13 24 7 3 3 31 17 14
245 KS Węgierka 15 24 7 3 5 37 26 11
246 Strażak Sośnica 15 24 7 3 5 38 27 11
247 Zdrój Horyniec 13 24 8 0 5 37 26 11
248 Arka Albigowa 12 24 7 3 2 32 21 11
249 Fenix Leszno 15 24 7 3 5 36 26 10
250 JKS Jasionów 11 24 8 0 3 33 25 8
251 Huragan Gniewczyna 15 24 7 3 5 29 22 7
252 Dąb Dobkowice 15 24 7 3 5 47 41 6
253 Delin Munina 15 24 7 3 5 27 23 4
254 Stal Stalowa Wola 17 24 7 3 7 23 20 3
255 KS Stobierna 15 24 8 0 7 26 27 -1
256 Słowianin Grębów 17 24 7 3 7 19 28 -9
257 KS Szówsko 10 23 7 2 1 41 5 36
258 Liwocz Brzyska 11 23 7 2 2 48 17 31
259 Żurawianka Żurawica 11 23 7 2 2 38 15 23
260 Iskra Cieszacin Wielki 10 23 7 2 1 34 11 23
261 Wisełka Siennów 11 23 7 2 2 40 18 22
262 LKS Milcza 11 23 7 2 2 37 17 20
263 Marmury Przyłęk 11 23 7 2 2 35 16 19
264 Błękitni Jasienica Rosielna 10 23 7 2 1 32 13 19
265 Dąb Kosina 11 23 7 2 2 34 16 18
266 LKS Zasów-Mokre 12 23 7 2 3 38 23 15
267 LKS Jasionka 13 23 7 2 4 38 23 15
268 OKS Sobniów Jasło 13 23 7 2 4 34 19 15
269 Unia Fredropol 11 23 7 2 2 29 15 14
270 Promyk Urzejowice 13 23 7 2 4 27 13 14
271 LZS Tarnowska Wola 11 23 7 2 2 31 18 13
272 Gwiazda Maćkowice 11 23 7 2 2 26 13 13
273 Granit Wysoka Strzyżowska 13 23 7 2 4 31 19 12
274 Przełęcz Dukla 15 23 7 2 6 31 20 11
275 Burza Rogi 12 23 7 2 3 24 14 10
276 Biało-Czerwoni Kaszyce 15 23 7 2 6 27 18 9
277 Jaruga Bieliniec 13 23 7 2 4 35 28 7
278 Orlęta Radzyń Podlaski 17 23 6 5 6 25 19 6
279 Santos Piwoda 15 23 6 5 4 24 19 5
280 Resovia II 15 23 7 2 6 30 26 4
281 Kolorado Wola Chorzelowska 15 23 7 2 6 41 38 3
282 Strug Tyczyn 15 23 7 2 6 29 26 3
283 Tęcza Kosienice 15 23 7 2 6 39 37 2
284 Olimpia Elbląg 17 23 7 2 8 21 25 -4
285 Wisła Puławy 17 23 6 5 6 19 17 2
286 Kaskada Kamionka 15 23 7 2 6 30 34 -4
287 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 15 23 7 2 6 37 43 -6
288 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 15 23 7 2 6 23 30 -7
289 Jamnica Dulcza Wielka 8 22 7 1 0 47 9 38
290 Iskra Sobów Tarnobrzeg 13 22 6 4 3 46 18 28
291 Szkło Młyny 10 22 7 1 2 33 10 23
292 Łęg Łowce 10 22 7 1 2 34 12 22
293 Błękitni Wierzbna 10 22 7 1 2 38 17 21
294 Zacisze Trześń 11 22 7 1 3 35 15 20
295 San Nozdrzec 11 22 7 1 3 36 17 19
296 Rzędzian Rzędzianowice 13 22 7 1 5 39 30 9
297 Gryf Mielec 12 22 7 1 4 30 18 12
298 Sprint Żarówka 13 22 7 1 5 40 22 18
299 Leśnik Płazów 8 22 7 1 0 33 20 13
300 LKS Niziny 11 22 7 1 3 25 13 12
301 Smoczanka Mielec 14 22 7 1 6 34 23 11
302 Karpaty Klimkówka 12 22 6 4 2 32 21 11
303 Orion Pielnia 11 22 7 1 3 32 21 11
304 KS Dąbrówki 13 22 6 4 3 29 19 10
305 Start Lisie Jamy 13 22 7 1 5 30 21 9
306 Jagiellonia Białystok CLJ 14 22 7 1 6 25 19 6
307 LKS Pustków 13 22 7 1 5 29 24 5
308 Raniżovia Raniżów 15 22 6 4 5 26 21 5
309 Błękitni Pełkinie 15 22 7 1 7 34 30 4
310 Bizon Medyka 15 22 7 1 7 33 29 4
311 LKS Nagoszyn 12 22 7 1 4 31 28 3
312 LKS Długie 13 22 6 4 3 24 21 3
313 Złotsan Kuryłówka 14 22 6 4 4 20 18 2
314 Dromader Chrząstów 13 22 7 1 5 30 29 1
315 Raków Częstochowa 17 22 5 7 5 22 21 1
316 Podlasie Biała Podlaska 17 22 5 7 5 22 23 -1
317 Znicz Pruszków 17 22 6 4 7 24 26 -2
318 Ruch Chorzów 17 22 6 4 7 18 23 -5
319 Azalia Wola Zarczycka 15 22 7 1 7 34 40 -6
320 Agro Chotyniec 10 21 6 3 1 30 10 20
321 LKS Lubatowa 10 21 7 0 3 34 16 18
322 LKS Głowienka 10 21 7 0 3 39 13 26
323 Piast Antoniki 8 21 7 0 1 34 13 21
324 Trzcianka Trzciana 11 21 7 0 4 28 8 20
325 Górnik Strachocina 11 21 7 0 4 42 26 16
326 Piast Nowosielce 11 21 7 0 4 33 20 13
327 Błękitni Maćkówka 11 21 7 0 4 31 17 14
328 Cresovia Kalników 11 21 7 0 4 30 17 13
329 Pionier Średnia Wieś 11 21 7 0 4 29 16 13
330 Orzeł Bażanówka 13 21 6 3 4 33 24 9
331 LKS Brzezówka 10 21 7 0 3 27 19 8
332 Podlesianka Kamień 15 21 6 3 6 37 30 7
333 LKS Golcowa 11 21 7 0 4 33 26 7
334 UKS SMS Łódź 14 21 7 0 7 29 23 6
335 Bieszczady Jankowce 11 21 6 3 2 30 25 5
336 PUKS Francesco Jelna 14 21 6 3 5 28 23 5
337 Sokół Hucisko 15 21 5 6 4 24 19 5
338 KS Majdan Łętowski 13 21 6 3 4 22 17 5
339 LKS Wiewiórka 15 21 6 3 6 29 25 4
340 Płomień Morawsko 15 21 6 3 6 22 18 4
341 Korona Tuchla 15 21 6 3 6 31 29 2
342 LKS Manasterz 15 21 6 3 6 26 23 3
343 LKS Ujkowice 15 21 7 0 8 36 37 -1
344 Spartakus Aureus Daleszyce 17 21 6 3 8 17 18 -1
345 MKS Trzebinia 17 21 5 6 6 21 20 1
346 Dynovia Dynów 15 21 6 3 6 27 29 -2
347 Błękitni Stargard 17 21 5 6 6 15 17 -2
348 Złotniczanka Złotniki 14 21 6 3 5 27 31 -4
349 Łęg Stany 15 21 7 0 8 24 28 -4
350 Czarni Lipa 15 21 5 6 4 25 29 -4
351 Resovia CLJ 15 21 7 0 8 23 28 -5
352 Olimpia Nockowa 13 21 7 0 6 31 37 -6
353 Rotunda Krzeszów 17 21 6 3 8 44 58 -14
354 Wisłoka Błażkowa 11 20 6 2 3 35 13 22
355 Sokół Domaradz 11 20 6 2 3 37 16 21
356 Barka Breń Osuchowski 14 20 5 5 4 40 29 11
357 Nelson Polańczyk 11 20 6 2 3 33 22 11
358 LKS Czaszyn 11 20 6 2 3 32 24 8
359 Start Mirocin 13 20 6 2 5 30 25 5
360 LKS Batycze 15 20 5 5 5 29 24 5
361 Iskra Zgłobień 13 20 6 2 5 37 33 4
362 LKS Dębiaki 13 20 6 2 5 28 24 4
363 LKS Tarnawka 12 20 6 2 4 26 23 3
364 Znicz Pruszków CLJ 15 20 5 5 5 15 12 3
365 Wólczanka Wólka Grodziska 13 20 6 2 5 28 26 2
366 Leśna Wólka Podleśna 13 20 6 2 5 18 16 2
367 Cisy Jabłonica Polska 12 20 6 2 4 22 21 1
368 Olimpia Grudziądz 17 20 5 5 7 15 16 -1
369 LKS Głębokie 11 20 6 2 3 29 31 -2
370 Jawornik Czarna 12 20 6 2 4 27 29 -2
371 San Hureczko 15 20 5 5 5 24 26 -2
372 Zorza Zarzecze 15 20 5 5 5 20 22 -2
373 Sandecja Nowy Sącz 18 20 4 8 6 18 21 -3
374 Górnovia Górno 17 20 6 2 9 27 31 -4
375 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 17 20 5 5 7 21 24 -3
376 Staromieszczanka Stare Miasto 15 20 6 2 7 31 37 -6
377 SKS Racławice 14 20 5 5 4 31 35 -4
378 Ostrovia Wola Buchowska 15 20 6 2 7 35 41 -6
379 Sawa Sonina 15 20 6 2 7 24 31 -7
380 LKS Kombornia 10 19 6 1 3 45 14 31
381 Wisznia Nienowice 10 19 6 1 3 35 17 18
382 Novi Nosówka 10 19 6 1 3 33 16 17
383 Paszczyniak Paszczyna 7 19 6 1 0 24 7 17
384 Pogórze Rokietnica 10 19 6 1 3 30 14 16
385 Sanovia Michałówka 10 19 6 1 3 32 17 15
386 Rolnik Wólka Krowicka 12 19 6 1 5 49 35 14
387 RKS Rzeszów 11 19 6 1 4 29 15 14
388 KS Dzikowiec 11 19 6 1 4 29 16 13
389 LZS Żabno 11 19 5 4 2 29 18 11
390 Sokół Sokołów Małopolski 15 19 4 7 4 37 27 10
391 Pogórze Husów 12 19 6 1 5 31 28 3
392 Orzeł Harta 12 19 6 1 5 30 23 7
393 Juwenia Cieszanów 13 19 5 4 4 21 16 5
394 Piast Gliwice 18 19 4 7 7 15 18 -3
395 Lechia Gdańsk 18 19 4 7 7 26 32 -6
396 Artmax Pikulice 15 19 4 7 4 27 36 -9
397 Korona Olszany 15 19 5 4 6 24 18 6
398 Victoria Stary Dzików 13 19 5 4 4 24 18 6
399 LKS Wierzchowiny 13 19 6 1 6 37 33 4
400 Iwonka Iwonicz 15 19 6 1 8 27 25 2
401 Ostoja Kołaczyce 15 19 6 1 8 23 27 -4
402 LKS Skołyszyn 15 19 5 4 6 26 25 1
403 Żuraw Żurawiczki 11 19 6 1 4 17 23 -6
404 Unia Nowa Sarzyna 16 19 4 7 5 18 25 -7
405 Płomień Trześń 11 18 5 3 3 32 18 14
406 Zimowit Rzeszów 10 18 6 0 4 32 18 14
407 Florian Ostrowy Tuszowskie 11 18 5 3 3 30 17 13
408 Orły Borowa 8 18 6 0 2 22 13 9
409 Orzeł Kosowy 11 18 6 0 5 28 21 7
410 Dąb Dąbrowa 11 18 5 3 3 22 16 6
411 Astra Medynia Głogowska 13 18 5 3 5 22 18 4
412 Start Lubenia 10 18 6 0 4 19 16 3
413 Start Wola Mielecka 14 18 5 3 6 28 28 0
414 Victoria Budy Głogowskie 13 18 5 3 5 23 23 0
415 LKS Hermanowa 13 18 5 3 5 26 24 2
416 Wisłoczanka Tryńcza 11 18 6 0 5 30 29 1
417 Chemik Pustków 15 18 4 6 5 21 21 0
418 Nafta Gaz Jodłówka 10 18 6 0 4 21 22 -1
419 Sitowianka Budy Łańcuckie 11 18 5 3 3 17 19 -2
420 Tanew Harasiuki 15 18 6 0 9 38 42 -4
421 Gryf Wejherowo 17 18 4 6 7 20 26 -6
422 Olchovia Olchowa 15 18 5 3 7 32 40 -8
423 Orzeł Torki 15 18 5 3 7 26 34 -8
424 Kolejarz Knapy 14 18 6 0 8 22 33 -11
425 MOSP Białystok CLJ 15 18 5 3 7 19 32 -13
426 KS Koniaczów 15 18 5 3 7 23 37 -14
427 Ursus Dachnów 13 18 6 0 7 26 42 -16
428 Junak Rzeszów 11 17 5 2 4 28 11 17
429 LKS II Pisarowce 13 17 4 5 4 38 25 13
430 Nurt Potok 10 17 5 2 3 32 21 11
431 Nowy Dwór Makowiska 11 17 5 2 4 29 18 11
432 Victoria Niebocko 11 17 5 2 4 26 19 7
433 Florian Rymanów Zdrój 11 17 5 2 4 24 19 5
434 Huragan Rozbórz Długi 11 17 5 2 4 30 26 4
435 Pogórze Srogów Górny 11 17 5 2 4 29 25 4
436 LKS Wesoła 12 17 5 2 5 18 15 3
437 Błyskawica Rozbórz 13 17 5 2 6 30 30 0
438 Gorliczanka Gorliczyna 13 17 5 2 6 22 19 3
439 Błysk Górki 13 17 5 2 6 22 22 0
440 LKS Hucina 14 17 5 2 7 28 29 -1
441 HALO Hyżne 12 17 5 2 5 23 24 -1
442 Korona Trójczyce 15 17 5 2 8 24 28 -4
443 Soła Oświęcim 17 17 4 5 8 25 30 -5
444 Jodła Przychojec 13 17 5 2 6 23 28 -5
445 Wisła Sandomierz 17 17 5 2 10 13 19 -6
446 Unia Łukawiec 13 17 5 2 6 30 37 -7
447 San Kłyżów 16 17 4 5 7 33 42 -9
448 Strzelec Dąbrowica 16 17 5 2 9 35 45 -10
449 Zgoda Zarszyn 13 17 5 2 6 21 31 -10
450 Hetman Dąbrówka Wisłocka 8 16 4 4 0 22 11 11
451 Brzostowianka Brzostek 8 16 5 1 2 19 9 10
452 Iskra Łączki Brzeskie 11 16 4 4 3 29 23 6
453 Grunwald Połomia 10 16 5 1 4 19 13 6
454 Diament Pstrągowa 10 16 5 1 4 27 19 8
455 Czarni Kraczkowa 11 16 5 1 5 20 18 2
456 Wiar Krówniki 15 16 5 1 9 34 33 1
457 Wisłok Świętoniowa 13 16 5 1 7 22 24 -2
458 Łęg Kopcie 12 16 5 1 6 21 25 -4
459 Strażak Przyszów 13 16 5 1 7 28 20 8
460 KS Bystrzyca 8 16 5 1 2 20 12 8
461 LKS Tyrawa Wołoska 11 16 5 1 5 24 17 7
462 LZS Rzeczyca Długa 14 16 5 1 8 37 35 2
463 Roztocze Ruda Różaniecka 8 16 5 1 2 25 23 2
464 Roztocze Narol 15 16 4 4 7 22 24 -2
465 Makovia Makowisko 10 16 5 1 4 16 20 -4
466 Błękitni Futory 13 16 4 4 5 25 32 -7
467 Huragan Basznia Dolna 13 16 5 1 7 22 26 -4
468 Grom Mogielnica 13 16 4 4 5 15 19 -4
469 Sparta Jeżowe 16 16 5 1 10 32 37 -5
470 Strzelec Frysztak 13 16 5 1 7 23 28 -5
471 Plon Kawęczyn 13 16 5 1 7 31 38 -7
472 Beskid Równe 10 16 5 1 4 22 29 -7
473 Jasiołka Jaśliska 12 16 5 1 6 20 27 -7
474 Jutrzenka Ławnica 13 16 5 1 7 26 37 -11
475 Plon Klęczany 13 16 5 1 7 25 37 -12
476 Błękitni Ropczyce 16 16 4 4 8 17 30 -13
477 Granica Stubno 16 16 5 1 10 14 27 -13
478 Kłyż Tarnogóra 13 16 5 1 7 14 28 -14
479 Gwardia Koszalin 17 16 4 4 9 21 36 -15
480 San Wrzawy 14 16 5 1 8 23 43 -20
481 LKS Korzenica 10 15 4 3 3 34 25 9
482 Kaskada II Kamionka 8 15 5 0 3 20 13 7
483 Płomień Zmiennica 12 15 4 3 5 28 22 6
484 Błękitni Żeglce 10 15 5 0 5 25 20 5
485 Dragon Nowy Glinik 11 15 4 3 4 24 20 4
486 Błękitni Zalesie 8 15 5 0 3 24 22 2
487 LKS Hłudno 11 15 4 3 4 21 20 1
488 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11 15 4 3 4 11 12 -1
489 Markiewicza Krosno 15 15 4 3 8 18 21 -3
490 Herkules Trzebuska 11 15 4 3 4 20 25 -5
491 LZS Kępie Zaleszańskie 15 15 4 3 8 22 39 -17
492 LZS Zbydniów 14 15 3 6 5 24 30 -6
493 Legionovia Legionowo 17 15 4 3 10 20 29 -9
494 Piast Wadowice Górne 14 15 4 3 7 28 39 -11
495 Stomil Olsztyn CLJ 15 15 5 0 10 18 29 -11
496 Karpaty Krosno 17 15 4 3 10 17 29 -12
497 Świlczanka Świlcza 13 15 5 0 8 16 35 -19
498 KP Zabajka 13 15 4 3 6 26 28 -2
499 LZS Przędzel 13 15 4 3 6 21 29 -8
500 Osława Zagórz 11 14 4 2 5 27 19 8
501 Pogórze Bachórz 13 14 4 2 7 22 20 2
502 Orzeł Pustyny 10 14 4 2 4 29 29 0
503 Orzeł Bieździedza 13 14 4 2 7 26 27 -1
504 Wisłoka Niegłowice 11 14 4 2 5 25 26 -1
505 Koniczynka Krosno 10 14 4 2 4 15 16 -1
506 LKS Górki 13 14 4 2 7 22 24 -2
507 Rędzinianka Wojaszówka 10 14 4 2 4 16 18 -2
508 Orzeł Wysoka Głogowska 13 14 4 2 7 18 21 -3
509 WKS Majdan Sieniawski 13 14 4 2 7 12 18 -6
510 Team Przecław 15 14 4 2 9 25 33 -8
511 Pogoń Siedlce 17 14 2 8 7 14 22 -8
512 Strumyk Hawłowice 10 14 4 2 4 20 29 -9
513 ULKS Czerteż 11 14 4 2 5 22 32 -10
514 Huragan Przedbórz 13 14 4 2 7 28 39 -11
515 Jagiełło Pilchów 13 14 4 2 7 19 30 -11
516 Nafta Chorkówka 13 14 4 2 7 18 34 -16
517 Głogovia Głogów Małopolski 16 14 3 5 8 15 34 -19
518 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 15 14 3 5 7 18 38 -20
519 Jasiołka Szebnie 11 13 4 1 6 19 14 5
520 LKS Górzanka 11 13 4 1 6 30 26 4
521 Zamczysko Mrukowa 13 13 4 1 8 27 27 0
522 Iskra Wróblik Szlachecki 11 13 3 4 4 21 21 0
523 LKS Stasiówka 12 13 4 1 7 23 25 -2
524 GKS Niebylec 15 13 3 4 8 23 25 -2
525 LKS Haczów 11 13 4 1 6 20 23 -3
526 Victoria Kobylany 12 13 4 1 7 17 21 -4
527 Wisłok Krościenko Wyżne 11 13 4 1 6 14 14 0
528 Tuszymka Tuszyma 14 13 3 4 7 20 25 -5
529 Leśnik Bircza 11 13 4 1 6 15 22 -7
530 Tęcza Wysock 15 13 4 1 10 25 33 -8
531 Dębowczanka Dębowiec 11 13 4 1 6 13 22 -9
532 LKS Moderówka 13 13 3 4 6 20 30 -10
533 Monis Bielowy 15 13 4 1 10 20 49 -29
534 Dąb Żdżary 8 12 4 0 4 15 19 -4
535 Dąbrówka Stara Jastrząbka 8 12 4 0 4 17 13 4
536 Walter Opaka 8 12 4 0 4 17 20 -3
537 Grom Wyszatyce 15 12 3 3 9 25 33 -8
538 Gabry Łukowe 11 12 3 3 5 21 31 -10
539 LKS Olszanica 11 12 3 3 5 17 23 -6
540 Dragon Korzeniów 12 12 3 3 6 17 24 -7
541 Markovia Markowa 12 12 3 3 6 16 28 -12
542 Głuchowianka Głuchów 12 12 4 0 8 15 24 -9
543 Gaudium Łężyny 15 12 3 3 9 18 31 -13
544 Błękitni Rudołowice 10 12 4 0 6 15 29 -14
545 Bodzos Podgrodzie 13 12 3 3 7 15 30 -15
546 Iskra Jawornik Polski 15 12 3 3 9 17 33 -16
547 LKS Brzeźnica 13 12 3 3 7 18 35 -17
548 Rada Orzechowce 11 12 4 0 7 22 40 -18
549 Wisłok Strzyżów 16 12 3 3 10 20 40 -20
550 Victoria Dobieszyn 10 12 4 0 6 18 44 -26
551 Orły Ruda 8 11 3 2 3 16 9 7
552 Dąb Cetula 8 11 3 2 3 22 18 4
553 LKS Mołodycz 8 11 3 2 3 22 15 7
554 Werynianka Werynia 11 11 3 2 6 28 26 2
555 Korona Góra Ropczycka 8 11 3 2 3 22 25 -3
556 Zorza 03 Łubienko 11 11 3 2 6 14 17 -3
557 Iskra Iskrzynia 11 11 2 5 4 10 15 -5
558 Płomyk Lutoryż 10 11 3 2 5 14 20 -6
559 Czarni Bolestraszyce 11 11 3 2 6 20 27 -7
560 Mrowlanka Mrowla 11 11 3 2 6 19 31 -12
561 LZS Majdan Zbydniowski 13 11 3 2 8 24 37 -13
562 Brzeg Białobrzegi 13 11 3 2 8 20 33 -13
563 Iwełka Iwla 13 11 3 2 8 19 35 -16
564 Polonia Kopytowa 14 11 3 2 9 19 46 -27
565 SZiK Wola Rafałowska 12 10 2 4 6 23 26 -3
566 Smolar Smolarzyny 11 10 3 1 7 21 24 -3
567 LKS Stobierna Krzywe 11 10 2 4 5 24 29 -5
568 KS Cygany 10 10 3 1 6 15 22 -7
569 LKS Łęki Strzyżowskie 10 10 3 1 6 19 27 -8
570 Trotyl Zarębki 11 10 3 1 7 25 34 -9
571 WKS Zabrnie 14 10 2 4 8 17 29 -12
572 LKS Żyraków 13 10 3 1 9 20 33 -13
573 Orły Jabłonka 11 10 3 1 7 21 35 -14
574 Orzeł Glinianka 13 10 3 1 9 16 30 -14
575 Pitmark Jaślany 14 10 3 1 10 25 40 -15
576 Orzeł Wysoka Łańcucka 12 10 3 1 8 13 28 -15
577 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 10 2 4 9 15 33 -18
578 Korona Dobrzechów 10 10 3 1 6 17 36 -19
579 Lechia Pantalowice 11 10 3 1 7 10 33 -23
580 ŁKS Łódź CLJ 15 10 3 1 11 11 40 -29
581 Stal Rzeszów CLJ 15 10 2 4 9 14 30 -16
582 Gród Będziemyśl 13 10 3 1 9 16 34 -18
583 Standart Święcany 13 10 3 1 9 20 45 -25
584 KP Zarzecze 17 10 3 1 13 21 59 -38
585 Piast Wolica Piaskowa 8 9 2 3 3 19 15 4
586 LKS Zabiała-Stare Sioło 8 9 3 0 5 18 24 -6
587 Zorza Jagiełła 13 9 2 3 8 25 39 -14
588 Albatros Szufnarowa 10 9 2 3 5 13 28 -15
589 Grunwald Padew Narodowa 13 9 2 3 8 19 37 -18
590 KS Biała Rzeszów 11 9 3 0 8 9 28 -19
591 Grom Handzlówka 13 9 3 0 10 18 41 -23
592 Las Zalesie 11 9 3 0 8 16 43 -27
593 Błękitni Siedlanka 14 9 3 0 11 21 50 -29
594 Fredro Surochów 10 8 2 2 6 15 21 -6
595 Sokół Sietesz 11 8 1 5 5 11 23 -12
596 Łazowianka Łazy 10 8 2 2 6 20 36 -16
597 Sokół Studzian 13 8 2 2 9 15 37 -22
598 KS Manasterz 11 8 2 2 7 16 41 -25
599 Jawor Nehrybka 11 8 2 2 7 7 33 -26
600 Orkan Markowce 13 8 2 2 9 22 52 -30
601 Jutrzenka Kopki 12 8 2 2 8 20 50 -30
602 Wilga Widełka 15 8 2 2 11 15 45 -30
603 Unia Skowierzyn 16 8 2 2 12 14 46 -32
604 LKS Góra Motyczna 8 7 2 1 5 22 21 1
605 Sobol Niżatyce 13 7 2 1 10 14 22 -8
606 KS Szczepańcowa 10 7 2 1 7 8 21 -13
607 Jutrzenka Jaćmierz 11 7 1 4 6 15 31 -16
608 Radosan Radomyśl 13 7 2 1 10 14 31 -17
609 Przedmieście Jarosław 10 7 2 1 7 16 34 -18
610 LKS Łąka 11 7 2 1 8 13 32 -19
611 Nafciarz Bóbrka 10 7 2 1 7 17 38 -21
612 KS Kisielów-Pełnatycze 15 7 2 1 12 17 40 -23
613 Unia Korniaktów 11 7 2 1 8 13 46 -33
614 Orkan Zapałów 15 7 2 1 12 12 56 -44
615 Kamieniarz II Golemki 8 6 2 0 6 27 18 9
616 Baszta Zawada 8 6 2 0 6 11 15 -4
617 Zalew Stary Lubliniec 13 6 2 0 11 22 44 -22
618 Budovia Budy Łańcuckie 11 6 2 0 9 10 32 -22
619 Ceramika Hadykówka 11 6 2 0 9 11 35 -24
620 Wisła Płock CLJ 15 6 0 6 9 8 32 -24
621 Grabowianka Grabówka 15 6 1 3 11 19 46 -27
622 Błękitni II Ropczyce 13 6 2 0 11 9 39 -30
623 LKS Wzdów 11 6 2 0 9 13 47 -34
624 Vigor Trzęsówka 11 6 2 0 9 16 54 -38
625 Milenium Bieliny 13 6 2 0 11 21 78 -57
626 Huragan Kozłówek 10 5 1 2 7 16 30 -14
627 Iskra Zabłotce 10 5 1 2 7 16 31 -15
628 Płomień Chmielów 7 5 1 2 4 8 25 -17
629 Sokół Malinie 13 5 1 2 10 14 45 -31
630 LZS Wydrza 12 5 1 2 9 8 41 -33
631 Sokół Grodzisko 10 4 0 4 6 15 32 -17
632 Borkovia Borek Wielki 8 4 1 1 6 7 26 -19
633 Polonia Hyżne 12 4 1 1 10 12 36 -24
634 Błyskawica Łuczyce 11 4 1 1 9 12 40 -28
635 LKS Duńkowice 10 3 1 0 9 8 34 -26
636 Błękitni Komorów 7 3 1 0 6 5 39 -34
637 Tornado Wrocanka 10 3 1 0 9 15 56 -41
638 Rudzik Rudna Mała 11 3 1 0 10 13 58 -45
639 Zryw Dydnia 11 3 1 0 10 15 65 -50
640 Unia Zaleska Wola 10 3 1 0 9 20 110 -90
641 Kolbuszowianka Kolbuszowa 10 2 0 2 8 11 30 -19
642 Zalew Myczkowce 11 2 0 2 9 13 37 -24
643 Chlebianka Chlebna 10 2 0 2 8 10 45 -35
644 Galicja Chmielnik 13 2 0 2 11 14 50 -36
645 LKS Bobrowa 6 1 0 1 5 4 18 -14
646 Wrzos Krempna 11 1 0 1 10 7 48 -41
647 Wojak Kramarzówka 11 0 0 0 11 4 37 -33
648 Skorpion Wylów 8 0 0 0 8 7 55 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Gorzyce 17 47 15 2 0 60 9 51
2 Sokół Sokolniki 17 42 14 0 3 58 20 38
3 Łęk Ostrów 15 40 13 1 1 53 16 37
4 Resovia 17 40 12 4 1 32 11 21
5 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 38 12 2 1 43 15 28
6 Siarka II Tarnobrzeg 14 37 12 1 1 61 10 51
7 LZS Jadachy 13 35 11 2 0 53 12 41
8 Czuwaj Przemyśl 15 35 11 2 2 41 11 30
9 Włókniarz Rakszawa 13 35 11 2 0 42 14 28
10 Legia Warszawa CLJ 15 35 10 5 0 40 16 24
11 San Kłyżów 17 35 11 2 4 38 39 -1
12 KS Jarocin 13 34 11 1 1 44 8 36
13 Przełom Besko 15 34 11 1 3 45 19 26
14 Chełmianka Chełm 17 34 10 4 3 29 11 18
15 Korona Majdan Królewski 14 34 11 1 2 32 16 16
16 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 34 10 4 3 26 17 9
17 LKS Babicha 13 33 11 0 2 45 17 28
18 Tempo Nienaszów 13 33 11 0 2 47 20 27
19 LKS Podleszany 13 33 10 3 0 40 16 24
20 Czarni Kraczkowa 12 33 11 0 1 40 16 24
21 Jagiellonia Białystok 18 33 10 3 5 26 22 4
22 Sanna Zaklików 13 32 10 2 1 38 11 27
23 Korona Rzeszów 15 32 10 2 3 35 16 19
24 LKS Wola Dalsza 11 31 10 1 0 40 8 32
25 Jawor Krzemienica 12 31 10 1 1 34 10 24
26 LKS Brzyska Wola 14 31 10 1 3 45 23 22
27 SOKiS Chorzelów 13 31 10 1 2 33 14 19
28 Sokół Sieniawa 16 31 8 7 1 27 12 15
29 ŁKS Łódź 17 31 8 7 2 25 12 13
30 Sokół Kamień 16 31 10 1 5 40 29 11
31 Korona Kielce CLJ 15 31 10 1 4 27 18 9
32 Victoria Czermin 15 30 9 3 3 53 20 33
33 Błyskawica Rożniatów 11 30 10 0 1 43 16 27
34 Czarni Pawłosiów 15 30 9 3 3 42 18 24
35 KS Węgierka 15 30 10 0 5 47 23 24
36 Orzeł Przeworsk 15 30 8 6 1 30 7 23
37 LKS Zasów-Mokre 13 30 10 0 3 33 16 17
38 Jagiellonia Białystok CLJ 15 30 9 3 3 36 20 16
39 KS Zaczernie 13 30 9 3 1 33 17 16
40 Wisan Skopanie 14 30 10 0 4 28 19 9
41 Motor Lublin 17 30 9 3 5 27 19 8
42 Kotwica Korczyna 15 30 10 0 5 30 23 7
43 Izolator Boguchwała 16 29 9 2 5 47 23 24
44 Transdźwig Stale 15 29 8 5 2 41 20 21
45 Lechia Sędziszów Małopolski 15 29 8 5 2 38 22 16
46 Gwiazda Wielkie Oczy 13 29 9 2 2 25 11 14
47 GKS Orły 15 29 9 2 4 33 22 11
48 Raków Częstochowa 17 29 9 2 6 28 19 9
49 GKS 1962 Jastrzębie 17 29 9 2 6 22 14 8
50 KS Sarzyna 15 29 9 2 4 37 30 7
51 LKS Kombornia 10 28 9 1 0 48 9 39
52 Łęg Łowce 10 28 9 1 0 42 10 32
53 Gacovia Gać 11 28 9 1 1 40 14 26
54 Zamczysko Odrzykoń 13 28 9 1 3 33 13 20
55 Plantator Nienadówka 11 28 9 1 1 31 13 18
56 Retman Ulanów 15 28 8 4 3 37 23 14
57 Wisłoka Dębica 16 28 8 4 4 24 10 14
58 Stal II Stalowa Wola 17 28 9 1 7 45 33 12
59 Podhale Nowy Targ 17 28 8 4 5 30 21 9
60 Górnik Zabrze 19 28 8 4 7 33 31 2
61 Gryf Wejherowo 17 28 8 4 5 22 20 2
62 Żurawianka Żurawica 11 27 9 0 2 44 11 33
63 Tęcza Zręcin 10 27 9 0 1 41 8 33
64 Płomień Trześń 13 27 8 3 2 41 11 30
65 Płomień Zagorzyce 13 27 9 0 4 44 20 24
66 San Rozwadów 13 27 9 0 4 39 17 22
67 Cracovia CLJ 14 27 7 6 1 30 11 19
68 Zacisze Trześń 11 27 9 0 2 34 18 16
69 Motor Lublin CLJ 15 27 8 3 4 26 10 16
70 Złotniczanka Złotniki 14 27 8 3 3 43 28 15
71 Czarni Trześń 14 27 8 3 3 31 16 15
72 Zorza Trzeboś 11 27 9 0 2 32 18 14
73 Strumyk Malawa 15 27 8 3 4 28 15 13
74 Florian Ostrowy Tuszowskie 10 27 9 0 1 28 17 11
75 Victoria Kidałowice 15 27 8 3 4 29 20 9
76 GKS Katowice 17 27 8 3 6 23 18 5
77 Miedź Legnica 17 27 7 6 4 19 13 6
78 Olimpia Elbląg 17 27 7 6 4 22 17 5
79 Warta Poznań 17 27 8 3 6 20 15 5
80 Błękitni Pełkinie </